Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Малецького не вийшло: тариф на тепло для кременчужан у різних районах міста, як і раніше, буде різним

 

25 сентября 2017 14:50
У Малецького не вийшло: тариф на тепло для кременчужан у різних районах міста, як і раніше, буде різним

У опалювальний сезон ми ввійдемо із старим тарифом. Новий – почне діяти у грудні, або січні.

Тариф на тепло і гаряче водопостачання для кременчужан у різних районах міста буде різним. Несправдилась обіцянка міського голови Віталія Малецького зробити єдиним тариф на ці послуги для всіх кременчуцьких споживачі однаковими

Не справджується і поки що наміри мера, створити у місті єдину абонентську службу, щоб «усунути» ПАО «Полтаваобленерго» від збору коштів і «зменшити» тариф.

Саме ці аргументи на користь підвищення тарифів на тепло і гарячу воду в місті висував градоначальник, коли пояснював потребу у збільшенні тарифів.

«Полтаваобленерго» свої розрахунки нам презентувало, і в них ще вищий тариф на тепло (ніж пропонує «Теплоенерго» - ред.). Але ми з ними в дискусії і уже там знайшли, де можна їм вполовину зменшити цю різницю. Щоб хоча б більш-менш ці тарифи («Теплоенерго» і «Полтаваобленерго» - ред..) корелювали один з одним. Тому що складова тарифів – одна та сама: це газ, це заробітна плата, це електроенергія, це вода… Зараз ми корегуємо більше в частині на заробітну плату і на амортизаційні відрахування для того, щоб ремонтувати мережі», - розповів мер, відзначивши, що, можливо, сума амортизаційних відрахувань буде здійснюватися із міського бюджету, які раніше.

«Ми домовились, що вони (представники «Полтаваобленерго» - ред..) відкорегують свій тариф, і десь 6-7 числа.. знову будемо спілкуватися», - сказав Малецький.

«Але спочатку говорилося, що тариф буде єдиним по місту…», - нагадали журналісти мера.

«Ну, єдиним його не можна зробити. Ми хочемо, щоб він був близький, тому що ми знаємо скільки тариф може бути. І різниця у 200-300 грн. – не пояснюється», - відповів Малецький.

«І говорилося, що буде єдина абонентська служба, тобто «Полтаваобленерго» не займатиметься розрахунками», - згадали журналісти обіцянки самого мера.

«Ні, поки що ми не готові забирати абонентську службу, щоб займатися збором платежів», - сказав Мер.

 Він також додав, що тариф для різних районів міста, як і раніше буде різним.

«Раніше тариф у «Теплоенерго» був дещо вищий – у «Полтаваобленерго» дещо нижчий. Зараз тариф у «Теплоенерго» буде дещо нижчий, у «Полтаваобленерго» виходить по тим розрахункам. Що вони нам показали, дещо вищий. Але ц них значно серйозна складова: це затвердження в НКРЕКП (Нацкомісія регулювання електроенергії та комунальних послуг-ред.) тарифу на генерацію…і затвердять його десь у листопаді. І в опалювальний сезон ми ввійдемо із тарифом старим. Потім буде затвердження тарифу на генерацію.. потім ми затвердимо тариф їм на виконкомі… І буде новий тариф у грудні, або січні місяці», - розповів градоначальник, додавши, що тариф для КП «Теплоенерго» буде виноситись на виконком перед початком опалювального сезону.

Відзначимо, що Кременчуці діє два різних тарифи на тепло і гаряче водопостачання. Оскільки в місті ці послуги надають дві різних підприємства – на лівобережжі це загалом Кременчуцька ТЕЦ «Полтаваобленерго» , а на правому березі, а також на Першому Занасипу, цю послугу надає КП «Теплоенерго», розподіляючи теплоносій від ТЕЦ вагонзаводу.

Раніше повідомлялося, що для кременчужан нові тарифи можуть збільшитися: на тепло до 22,8%, а на гарячу воду – до 13,8%. 

 

Ірина Мініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться