Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

У Малецького визнали, що вони спаплюжили гарний проект - «Громадський бюджет» і рівень довіри мешканців громади до влади знизився

9 грудня 2022 13:15

Тепер влада шукає шляхи, як виправити ганебну ситуацію у 2023 році. Для цього на завершення проектів потрібно виділити 2,8 млн грн..

 

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутати мають затвердити рішення «Про затвердження програми виконання (завершення) проєктів громадських бюджетів минулих років на 2023 рік».

Як сказано в пояснювальній записці до цього документу, з 2016 року в місті Кременчуці реалізовується міська цільова програма Громадський бюджет, метою якої є розбудова ефективної системи співпраці і взаємодії органу місцевого самоврядування та мешканців управління громадою і яка спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямів використання бюджетних коштів.

Також у 2020 році в закладах загальної середньої освіти Кременчуцької міської територіальної громади було впроваджено Шкільний Громадський бюджет, що дає можливість дітям розвивати свої лідерські якості, підтримує їх досягнення, збільшує вплив учнів на шкільне середовище та дає можливість дітям бути дотичними до значимих демократичних перетворень у своїй школі і в державі в цілому.

Кожного року відповідно до міських програм: «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016-2020 роки», «Громадський бюджет на 2021-2025 роки», «Шкільний Громадський бюджет на 2020-2024 роки» (далі програми Громадських бюджетів), визначається перелік проєктів, які стали переможцями (далі проекти-переможці), шляхом подачі проектів та голосуванню за них мешканцями громади. В процесі реалізації проектів-переможців виникають обставини різного типу, які впливають на кінцевий результат тa унеможливлюють виконання об'єктів Громадських бюджетів в повному обсязі протягом одного бюджетного року відповідно до вимог програм Громадських бюджетів.

«Не виконання своїх зобов'язань перед громадою знижує рівень довіри до влади, соціальну активність мешканців брати участь у прийняті рішень, знижує їх відповідальність…

Проблема, на розв'язання якої направлено программу: Зниження рівня довіри мешканців громади до влади та низький рівень активності і участі мешканців в процесі управління громадою у зв'язку з реалізацією проєктів Громадських бюджетів не в повному обсязі»,-сказано у записці.

Таким чином в мерії Кременчука визнають, що вони спаплюжили гарний проект - «Громадський бюджет» і рівень довіри мешканців громади до влади знизився.

Тепер влада шукає шляхи, як виправити ганебну ситуацію у 2023 році. Для цього на завершення проектів потрібно виділити 2,8 млн грн..

А недороблено багато чого. Це і придбання обладнання для створення Єдиного медіапростору Кременчуцького ліцею No 4, і реконструкція існуючого спортивного поля для міні-футболу на території Кременчуцького ліцею No 5 імені Т. Г. Шевченка, і будівництво майданчика для спортивних irop (городки) на території Кременчуцької гімназії No 20,і….

Нагадаємо, "Ми знаємо, хто їх там писав і не дуже там проєкти..": мер Малецький у ручному режимі фінансує проєкти громадського бюджету? 

 

Олег Булашев

 

 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися