Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Апреля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У мерії Кременчука чекають представників керівництва УТОСу чи інвестора, що збирається зводити багатоповерхівку в центрі міста


26 июня 2019 20:55

Земля в обмін на квартири.

Сьогодні на засіданні сесії Кременчуцької міської ради питання щодо зміни цільового призначення земельної ділянки у центрі Кременчука, де знаходиться гуртожиток Українського товариства сліпих (УТОС), викликало бурхливі дебати.

Кременчуцька газета писала раніше, що на засіданні постійної депутатської комісії з питань екології та земельних відносин у Кременчуцькій міськраді приходили місцеві представники Українського товариства сліпих з тим, аби депутати винесли питання і дали дозвіл про зміну цільового призначення даної земельної ділянки. Керівник учбового центру УТОСу Юрій Грішин нагадав, що вже приходили на прийом до мера з цим питанням. І мер пообіцяв, що проблем немає - варто лише звернутися до депутатів земкомісії.І звернення до депутатів щодо цього були. Зараз там гуртожиток, тож земля виділена під гуртожиток. Та тепер там планують звести будинок і хочуть змінити цільове використання на інше призначення.

Тоді ж Ю. Грішин запевнив, що всі чотири особи, що зареєстровані і проживають в гуртожитку, будуть забезпечені квартирами, вартістю 15 тис доларів США кожна. А також ще дві квартири отримає учбове підприємство під гуртожиток. 

Однак депутати і на комісії, і сьогодні на сесесії не дуже схвально поставились до цього питання.

Депутат Олександр Роженко запропонував забрати ділянку в місто і виставити її на земельний аукціон. А утосівцям купити чотири квартири.

Депутат Денис Терещенко запропонував розглянути два варіанти розвитку ситуації. Перший – запропонувати київському керівництву УТОСу приїхати в Кременчук, зустрітися з мером Віталієм Малецьким, аби обговорити всі аспекти. Другий – направити власне інвестора (який збирається будувати багатоповерхівку на місці гуртожитку), аби укласти договір задля гарантії для отримання квартир кременчужанам.

Так, як питання про зміну цільового питання земельної ділянки не погодили, то пропозиції О.Роженка і Д. Терещенка ляжуть в основу протокольних доручень. І наступний розвиток подій варто очікувати за їх пропозиціями.

Нагадаємо, незрячі, а тепер і непрацюючі: без зарплати, дозвілля та майже без підтримки влади.

 

 

Світлана Павленко  

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться