Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 26 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У мерії Кременчука стався виток секретної інформації: всі депутати попереджені

 

14 травня 2018 11:55

Не всі депутати погоджуються з цим.

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування і архітектури стало відомо, що всі депутати Кременчука отримали листа за підписом секретаря міської ради Юрія Гриценка щодо підґрунтя, яке було створено для витоку секретної інформації.

У листі, зокрема, йдеться, що відповідно проведеного аналізу щодо організації роботи з прийому іноземних делегацій, зазначеного в листі до СБУ в Полтавській області, зафіксовано випадок порушення законодавства про державну таємницю в частині міжнародного співробітництва.

Йдеться про візит в Кременчук інвестора Йорга Майснера і його участь в засіданні постійної депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування і архітектури, яке відбулось в мерії Кременчука 5 березня.

Депутатам вказано, що з 2015 року у Кременчуці діє розпорядження міського голови «Про порядок здійснення контролю  за прийомом іноземців та перебування за кордоном посадових осіб».

Та зазначають, що про візити іноземних делегацій потрібно подавати завчасно, розробляти програму перебування в нашому місті в двох екземплярах. Копію одного з яких передавати в мерію для подальшого опрацювання в СБУ.

Депутатка Оксана Піддубна сьогодні на засіданні комісії заявила, що ніякого витоку секретної інформації не було і ніяких порушень теж. Вона вказала, що того дня Йорг Майснер приїхав в Кременчук не з-за кордону, а з Вінниці.

Вона попросила наддати юридичну оцінку даних події, та не отримала.

Нагадаємо, Йорг Майснер, який хотів привести в порядок Деївське звалище і зробити так, щоб місто отримувало від цього прибуток мільйонами гривень, 5 березня цього року приїхав на засідання земельно-екологічної комісії міськради. Приїхав і розповів історію своєї роботи в Кременчуці, як і хто його обвів навколо пальця, відповів на прямі запитання депутатів, поділився досвідом подібної роботи в Вінниці - на батьківщині прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, який неодноразово хвалив роботу іноземця.

Також нагадаємо, німець «вилетів», тому що нардеп Шаповалов «поклав око» на Деївське звалище?

13 жовтня в ході пленарного засідання сесії міськради депутати провалили голосування за твердженням інвестора на Деївському звалищі

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися