Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 24 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У мерії Кременчука вважають, що пилосос, фотоапарати і нові експонати важливіші, ніж завершення реконструкції краєзнавчого музею

 

19 ноября 2019 13:45

У рамках Комплексної програми розвитку культури і туризму Кременчука на 2019 – 2021 роки у депутатів міста збираються просити додаткові кошти в сумімлн 575 тис грн.

У рамках Комплексної програми розвитку культури і туризму Кременчука на 2019 – 2021 роки у депутатів міста збираються просити додаткові кошти в сумі 3 млн 575 тис грн. Відповідний проект рішення оприлюднили на офіційному сайті міської ради Кременчука.

Серед іншого планують придбання багатофункціонального приладу для комунального закладу культури «Кременчуцький музей історії авіації і космонавтики» та комунального закладу культури «Кременчуцька міська художня галерея» у сумі 42 тис грн,  придбання комп’ютерів для ведення обліку музейних фондів у сумі 90 тис 500 грн;

«Кременчуцька міська художня галерея» замахнулась на декілька покупок: придбання фотоапарату для фотографування експонатів, творів мистецтв для обліку музейних фондів, виставок, тощо в сумі 8 тис грн; телевізору в сумі 11 тис грн та проектору у сумі 8 тис грн для виставкової зали для проведення лекції та мастер-класів художників; кондиціонерів для виставкових залів комунального закладу культури у сумі 70 тис грн.

Планують також придбання музейного світлового експозиційного обладнання – комплекту для виставкової зали «Кременчуцький музей історії авіації і космонавтики» у сумі 20 тис грн і пилососу миючого (для вологої обробки експонатів - Karcher Puzzi 10/1c) у сумі 23 тис грн.

Окрім всього, за рахунок міського бюджету Кременчука в 2020 році хочуть поповнити і фонд цих двох музеїв.

Зокрема, придбання творів мистецтв для поповнення фондів «Кременчуцька міська художня галерея» в сумі 5 тис грн, а для  придбання експонатів для «Кременчуцький музей історії авіації і космонавтики» у сумі 80 тис грн.

Тут виникає одне запитання - у Кременчуці вже більше 10 років триває реконструкція Краєзнавчого музею. Про завершення робіт і не йдеться. А тут більше 3,5 млн грн витрачають на інші цілі. Не краще кошти зосередити на один об'єкт, щоб нарешті його відкрити для відвідувачів?

Нагадаємо, Показали експозицію реконструкції заднього двора Краєзнавчого музею.

 Нагадаємо, нарешті: названий термін закінчення ремонту краєзнавчого музею Кременчука.

У 2019 році на створення експозиції краєзнавчого музею необхідно мало не стільки, скільки пішло на ремонт - близько 25 млн грн.

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться