Кременчуцька газета
Понеділок, 22 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

У мешканців Крюкова та Раківки зросла ціна на гарячу воду: чому це так і як влада планує зменшити суми у платіжках

16 лютого 2024 11:30

Про ситуацію, яка склалася з будинками, що обладнані водонагрівачами, депутатам, після оголошення звернення, почав розповідати віцемер Іван Москалик.

Вчора на сесії Кременчуцької міської ради із запитом виступила депутатка Інна Петренко.

«До мене, як до депутата Кременчуцької міської ради, звернулися мешканці Раківки та Крюкова з проханням посприяти у вирішені вкрай важливого питання - нарахування гарячого водопостачання. 28 багатоквартирних будинків Правобережжя обладнані індивідуальними водопідігрівачами, КП «Теплоенерго» у листопаді 2023 року були виконані роботи по реконструкції iнженерних вводiв та встановленню вузлiв комерційного обліку (лічильників). У грудні 2023 року люди отримали в платіжних квитанціях непiд'ємнi суми. Після звернення мешканців до КП «Теплоенерго» у січні 2024 року зробили перерозподіл, функцiю ГВП зменшили, але збільшили суму за саму гарячу воду. Люди стали заручниками ситуації, не всi мають можливість сплачувати за послугу у повному обсязі. Самий дієвий спосіб споживання гігакалорій у цій ситуації - це наявність або справність пристроïв обмеження витрат теплоносія, якi мали б бути заміненi або встановлені під час виконання робіт з реконструкції, бо вони прямо впливають на коректність роботи вузла, тобто такі пристрої е допоміжними засобами вузла комерційного обліку. З наведеного више можна дiйти висновку, що нарахування «функцiï ГВП» та реконструкція інженерних вводів існуючої системи були проведені з порушеннями. Таким чином, прошу: 1. Переглянути можливість оптимізації споживання ГВП та зменшити вартість даної послуги. 2. Провести ревізію обладнання, виконати встановлення пристроїв обмеження витрат теплоносія»,- сказано у запиті.

Про ситуацію, яка склалася з будинками, що обладнані водонагрівачами, депутатам, після оголошення звернення, почав розповідати віцемер Іван Москалик. Він заявив, що знає про обставини справи і намагається вирішити питання шляхом встановлення додаткових клапанів.

«Але зазначу, у цих будинках гаряча вода буде дорожча, ніж там, де є централізована мережа гарячого водопостачання», - сказав І.Москалик.

«Там більше місяця ви вже вивчаєте це питання», - невдоволено сказав секретар міськради Юрій Гриценко, який турбується про мешканців правобережжя.

«Так потрібно вивчити і щось діяти. Можливо людям дамо матдопомогу і вони куплять собі бойлери. Але чи витримає електромережа? Іван Володимирович! Розберіться. Місяця ще вам вистачить?» - запитав міський голова Віталій Малецький.

«Та нам 2 тижні вистачить, і я презентую шлях вирішення», - сказав віцемер.

Нагадаємо, Перерахунку чекати не слід: Теплоенерго вважає, що проблеми з опаленням Раківки склалися через потрапляння повітря в систему з території КВБЗ.

Кременчуцькі депутати звернулися до Кабміну, щоб КП «Теплоенерго» включили до переліку теплопостачальних та теплогенеруючих організацій з окремим порядком розподілу коштів для їх перерахування.

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися