Кременчугская газета
Пятница, 21 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Міносвіти запевняють: реєстрація електронних кабінетів працює без збоїв

 

4 июля 2018 09:25

Реєстрація кабінетів триватиме до 25 липня, а подавати через них заяви можна буде з 12 до 26 липня.

У перший день реєстрації електронних кабінетів вступників до вишів Єдина державна електронна база з питань освіти працювала у штатному режимі.

Про це під час прес-брифінгу повідомила директор Державного підприємства «Інфоресурс» Оксана Бєлік.

За її словами, у перший день реєстрації електронних кабінетів вступників кількість зареєстрованих сягнула понад 15 тисяч.

«З них вступники активували вже 14 тисяч 230, тобто майже 95%. Хочу підкреслити, що активувати кабінет потрібно впродовж доби – якщо цього не буде зроблено, то вступникові потрібно буде реєструвати кабінет заново. Якщо ж ви вже зареєстрували, активували та зазначили всі потрібні дані в кабінеті, будь ласка, виходьте з нього, щоб не перевантажувати систему», – зазначила Оксана Бєлік.

Також вона попросила вступників відповідально поставитись до запам’ятовування свого логіну та паролю, адже якщо зазначити їх неправильно кілька разів поспіль, то кабінет буде заблоковано на кілька годин.

Торік вступники загалом зареєстрували більше ніж 160 тисяч електронних кабінетів і орієнтовно така ж їх кількість очікується цього року.

У свою чергу, директор директорату вищої освіти МОН Олег Шаров нагадав, що реєстрація кабінетів триватиме до 25 липня, а подавати через них заяви можна буде з 12 до 26 липня.

«Часу вистачить в усіх вступників, ми просимо працювати спокійно і дуже уважно зазначати інформацію. Бо, наприклад, до нас уже були поодинокі звернення, що щось не вдається зареєструвати в кабінеті. І в усіх цих випадках виникала одна й та ж ситуація – неправильно зазначена цифра під час введення номерів атестату чи сертифікату. Водночас за ту частину дня, що пройшла, до нас не надходила інформація про якісь серйозні проблеми, що стосуються роботи ЄДЕБО чи подання документів. Всі служби МОН, зокрема, наші гарячі телефонні лінії, електронні пошти та приймальня громадян працюють в звичайному режимі, на запитання надаються відповіді», – підкреслив Шаров.

Одним з найпоширеніших запитань на гарячих лініях нині є необхідність завантаження скан-копії атестата. Вступники цікавляться, які саме сторінки потрібно завантажувати в кабінет. У Міносвіти зазначають, що достатньо завантажити лише одну сторінку, на якій вказано перелік предметів та оцінки. Разом з тим, важливо, щоб розмір файлу не перевищував 1 Мб.

 

За матеріалами osvita.ua

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться