Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У одних забирають - іншим дають: у Кременчуці вже і КАТП 1628 не вистачає грошей на зарплату

 

19 июля 2019 10:10

Перерозподіл грошей міського бюджету.

Бюджет Кременчука знову пропонують перекроїти. Грошей на ремонти буде менше, а на утримання і потреби комунальних підприємств - більше.

Проект рішення міськвиконкому «Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в місцевому бюджеті м. Кременчука на 2019 рік по галузі «Житлово-комунальне господарство» оприлюднили на офіційному сайті міськради.

Згідно з проектом рішення пропонують: перерозподілити бюджетні асигнування, затверджені в місцевому бюджеті.

А саме: зменшити бюджетні асигнування спеціального фонду на суму 1 млн 710 тис грн, виділених на реконструкцію об'єктів вулично-шляхової мережі міста, та на суму 60 тис грн, виділених на будівництво мереж зовнішнього освітлення.

Також хочуть зменшити бюджетні асигнування загального фонду по на суму 123 млн 100 тис грн, виділених на утримання та розвиток комунального підприємства «Квартирне управління».

У той же час загальний фонд міського бюджету: на утримання та ремонт мереж зовнішнього освітлення та світлофорних об’єктів на суму 1 млн 60 тис грн, у тому числі 900 тис грн на оплату електроенергії, для комунального підприємства «Міськсвітло» Кременчуцької міської ради; на відлов безпритульних тварин на суму 33 тис грн для комунального підприємства «Спецсервіс-Кременчук».

Йдеться і про виділення коштів на підтримку комунальних підприємств: на виплату заробітної плати на умовах повернення до 1 грудня 2020 року на суму 650 тис грн для Кременчуцького комунального автотранспортного підприємства 1628; на утримання тварин в пункті тимчасової перетримки на суму 90 тис грн для комунального підприємства «Спецсервіс-Кременчук».

Окрім всього, будуть збільшені бюджетні асигнування спеціального фонду (бюджету розвитку) на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на суму 60 тис грн.

Нагадаємо, Працівники «Теплоенерго» в червні таки отримують зарплату, бо їм обіцяли «золоті гори» аби голосували за Шаповалова.

Отакої: більше 3 млн грн знімають з проекту реконструкції тепломережі Раківки і передають на зарплату працівникам Теплоенерго.

 

 

Світлана Павленко 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться