Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 15 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У період послаблення карантину у деяких випадках кременчуцьким безробітним можуть скоротити виплати і зняти з обліку

 

8 июля 2020 12:30

Містянам пояснюють, як зараз відбувається прийом клієнтів, які перебувають на обліку як безробітні, та шукають роботу з Кременчуцьким міськрайонним центром зайнятості 

У період послаблення протиепідемічних заходів під час карантину, з дотриманням вимог постанови КМУ від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (далі – Постанова 392) здійснюється особистий прийом громадян, який передбачений Порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу (постанова КМУ від 19.09.2018 р. № 792).

Про це нагадують у Фейсбуці Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості

У разі запрошення безробітного для підбору підходящої роботи. Безробітні запрошуються на відвідування центру зайнятості, дотримуючись усіх запобіжних заходів

Якщо зареєстрований безробітний відмовляється від відвідування центру зайнятості або роботодавця за направленням на працевлаштування, рішення по такій особі приймається центром зайнятості (скорочення виплати допомоги по безробіттю та зняття з обліку)

При відсутності зв’язку із зареєстрованим безробітним у призначений та погоджений з ним час (до кінця робочого дня), приймається рішення про скорочення виплати допомоги по безробіттю до 90 календарних днів у день запланованого відвідування.

При підтвердженні безробітним поважної причини відсутності зв’язку з центром зайнятості протягом 30 робочих днів від дати останнього фактичного зв’язку, рішення щодо накладення санкцій може бути переглянуте.

У разі не підтвердження безробітним наміру перебування у статусі безробітного протягом 30 робочих днів з дати відсутності зв’язку із зареєстрованим безробітним у призначений та погоджений з ним час, реєстрація припиняється з наступного дня після останнього фактичного зв’язку з фахівцем центру зайнятості.

Нагадаємо, Максимальний розмір допомоги по безробіттю підвищили

Знову кременчуцьким безробітним затримують виплати: обіцяють погасити борг сьогодні

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться