Кременчуцька газета
Субота, 3 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

У Полтаві Омбудсман відвідав новостворений Консультаційний центр Уповноваженого та відрекомендував свого Представника у Полтавській області

25 травня 2023 12:15

Було підписано меморандум про співпрацю та домовилися про подальшу взаємодію, зокрема в напрямку науково-експертної підтримки.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець у межах своєї робочої поїздки на Полтавщину відвідав новостворений Консультаційний центр Уповноваженого ВРУ з прав людини (регіональне представництво) у Полтаві з дитячим простором у приміщенні «Дія. Центр». На сьогодні - це один із найкращих офісів, сучасний та модерновий простір з урахуванням доступу для осіб з інвалідністю.

Окрім того, вже за традицією, Омбудсман поспілкувався з керівництвом області, зокрема, головою Полтавської ОВА Дмитром Луніним та головою Полтавської облради Олександром Біленьким.

Дмитро Лубінець також відрекомендував Представника Уповноваженого ВРУ з прав людини у Полтавській області Владислава Носенка, представив структуру Секретаріату та розповів про основні напрямки роботи.

Також з вітальним словом до присутніх звернувся народний депутат України, член профільного Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України Костянтин Касай.

У підсумку Омбудсман подякував ректору Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимиру Онищенку за можливість проведення заходу в стінах навчального закладу. А також між Секретаріатом Уповноваженого ВРУ з прав людини та Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» було підписано меморандум про співпрацю та домовилися про подальшу взаємодію, зокрема в напрямку науково-експертної підтримки.

Нагадаємо, Омбудсман зустрівся у Полтаві із сім’ями військовополонених та зниклих безвісти

 

За матеріалами ombudsman


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися