Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 1 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Потоках хочуть ремонтувати приміщення каналізаційної насосної станції – перерозподіляють гроші

 

 

14 червня 2021 13:00

Бюджетне питання.

У Потоках хочуть ремонтувати приміщення каналізаційної насосної станції – перерозподіляють гроші.

Відповідне питання пропонують розглянути на червневій сесії Кременчуцької міської ради.            

Комунальне підприємство «КОМФОРТНИЙ ДІМ» Кременчуцької міської ради у відповідності до своєї статутної діяльності здійснює надання послуг з постачання питної води та водовідведення. Так, послуги з централізованого водовідведення є однією з основних видів діяльності КП «КОМФОРТНИЙ ДІМ».

Йдеться про те, що в Потоках є  дві каналізаційні насосні станції (КНС), які знаходяться на балансі КП «Комфортний дім», і це є основною складовою системи водовідведення підприємства.

Депутатам пояснять, що вони експлуатуються з 1986 року і по теперішній час, але потребують ремонту. У 2018 році було розроблено проектно-кошторисну документацію на проведення реконструкції обох станцій. Програмою забезпечення діяльності та утримання в належному стані матеріально-технічної бази комунального підприємства «Комфортний дім» і передбачено проведення реконструкції каналізаційної насосної станції по вул. Центральній в с. Потоки Кременчуцького району Полтавської області в сумі 800 тис грн. Вартість робіт на іншій станції згідно проектно - кошторисної документації за цінами склала 526 тис 600 грн. Однак, за браком коштів, проект на даний час не реалізовано.

При цьому, для можливості подальшої експлуатації КНС з метою задоволення потреб населення в послугах з прийняття та відведення стоків, виникла нагальна потреба  у виконанні ремонтних робіт.

В зв’язку з цим, планується провести поточний ремонт приміщення каналізаційної насосної станції за адресою село Потоки, вулиця Калинова № 5А на загальну суму 71 тис грн. Для організації відповідних умов праці та відпочинку для працівників занятих на роботах з благоустрою підприємство планує здійснити поточний ремонт підсобного приміщення в нежитловій будівлі за адресою село Потоки, вулиця Гагаріна № 1А з метою облаштування місця для зберігання інвентаря, інструментів, матеріалів, спецодягу та взуття. Вартість робіт становить 8 тис грн.

Враховуючи вищенаведене, для виконання Програми планується  додати додаткові заходи загальною вартістю 79 тис грн, а саме:

Фінансування додаткових заходів планується за рахунок зменшення витрат загальною сумою 79 тис грн за наступним статями, а саме: 

- Заміна аварійної ділянки системи водовідведення, в т.ч. придбання труб, бортових вкруток, фланців, болтів, прокладок тощо та оплата послуг підрядній організації за виконання робіт, в зв’язку з тим, що причину аварійності усунуто без виконання  запланованого обсягу робіт – 49 тис грн;

- Послуги підрядної організації по покосу трави  на території, що обслуговується підприємством, так як підприємство забезпечує виконання обсягу робіт власними силами – 12 тис грн;

-  Зменшення витрат на придбання лічильників води промислових в сумі 18 тис грн.

 

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися