Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 27 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

У повітрі Кременчука перевищений рівень формальдегіду, а рівень фенолу зменшився

29 липня 2022 08:45

Дані за червень у порівнянні з попереднім місяцем.

У Кременчуці упродовж червня 2022 року спостерігався перевищений рівень формальдегіду. Найбільший вміст домішки спостерігався в районі зупинки «Кредмаш». У порівнянні з травнем концентрація формальдегіду в атмосферному повітрі міста збільшилась. Середній вміст діоксиду азоту спостерігався в межах 0,6 – 1 гранично допустимої концентрації (ГДК). Найбільший вміст домішки був у районі зупинки «Центральний ринок».

Інформація щодо забруднення атмосферного повітря розміщена на сайті Полтавської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що систематичні спостереження за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі проводилося місцевої лабораторією на 4-х стаціонарних постах. Проаналізовано 2 тис 184 проби щодо 10 забруднювальних домішок. Відбір проб здійснювався 2-4 рази на добу, щоденно крім неділь. Зазначається, що порівняно з травнем середній вміст речовини загалом по місту не змінився. Зафіксовано один випадок перевищення ГДКмр – в 1,1 раза вранці 21 червня на посту, що розміщений на вул. Приходька, 89.

Порівняно з травнем середній вміст речовини дещо збільшився на Молодіжному та в районі вул. Лікаря Богаєвського. Середньомісячна концентрація оксиду вуглецю становила 0,2 ГДКсд. Порівняно з минулим місяцем загалом по місту рівень забруднення цією домішкою не змінився. Щодо фенолу: середній вміст речовини в атмосферному повітрі міста не перевищував середоньодобову ГДК, порівняно з попереднім місяцем – зменшився.

Вміст сажі визначався на Молодіжному та в районі Центрального ринку (на вул. Шевченка, 22/30). На обох постах середньомісячні концентрації спостерігались на однаковому рівні – 0,1 ГДКсд. Перевищень за максимально разовою ГДК не зафіксовано.

Середньомісячні концентрації ангідриду сірчистого були у межах 0,2 ГДКсд. Перевищень максимально разової гранично допустимої концентрації не зафіксовано.

Спостереження за оксидом азоту проводились на посту, що на вул. Лікаря Богаєвського. Середньомісячна концентрація становила 0,4 ГДКсд. Перевищень за максимально разовою ГДК не зафіксовано.

Спостереження за вмістом аміаку та сульфатів проводились на вул. Лікаря Богаєвського. Середньомісячна концентрація аміаку збільшилась до 0,3 ГДКсд, сульфатів –  0,006 мг/м3 (ГДК на сульфати не встановлені). Порівняно з червнем 2021 року загальний рівень забруднення атмосферного повітря міста не змінився.  

Динаміку вмісту середньомісячних концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі Кременчука за червень 2021 року та січень – березень 2022 року (у кратності ГДК) ілюструє діаграма.

 

Олена Сінтюріна


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися