Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У Садківській школі конфлікт між директором та батьками набуває масштабів

 

27 февраля 2018 08:00

На думку батьків, керівник закладу зловживає службовим становищем та не вирішує санітарних проблем школи.

У Садківській школі І-ІІІ ступенів назрів серйозний конфлікт між батьківським комітетом 1А класу та директором навчального закладу Т.В. Бондаренко. 

Як повідомляють батьки у відкритому зверненні до голови Кременчуцької райдержадміністрації, у школі є кілька вагомих проблем, які терміново потрібно вирішувати для налагодження нормального навчального процесу у школі. Проте на зауваження директор не реагує, та більше того - чинить тиск на деяких батьків, відмовляється відкрито вирішувати ситуацію та принижує їх словесно. 

Головною проблемою навчального закладу став шкільний туалет. За поясненнями батьків, туалетне приміщення школи облаштоване на першому поверсі та збудоване з грубим порушенням санітарно-гігієнічних та будівельних норм, адже не містить системи вентиляції.

"Натомість витяжка чи хоча б вікно в туалеті відсутні взагалі, а "вентиляція" здійснюється за рахунок відкриття дверей туалету в коридор. Крім того, туалет збудований з конструктивними порушеннями, без застосування фанової вентиляційних труби каналізації, що призводить до дестабілізації гідрозатворів в унітазах та проникнення до навчальних приміщень ще й шкідливих каналізаційних газів", - пишуть батьки. 

Та скаржаться: новозбудований туалет став "візитівкою" Садківської школи, оскільки нестерпний запах відчувається вже на вході до школи. А цим та тим, чим дані запахи "приглушують" - змушені дихати учні впродовж всіх уроків. 

У зверненні батьки згадують і про відсутність туалетного паперу та рідкого мила у дитячому туалеті. А також по зламані замки в туалетних кабінках. 

"Дівчатка соромляться справляти нужду та вимушені терпіти на протязі всіх уроків. Деякі діти навіть уникають пити воду чи чай у їдальні, щоб потім не йти до туалету", - зауважують, додаючи, що кошти на потреби школи постійно збираються, а на вищевказані потреби вони могли б виділятися. 

У повторному зверненні батьківський комітет просить провести перевірку щодо доцільності використання зібраних батьківських коштів у школі, щодо використання наданих батьками овочів під час приготування їжі дітям (говорять, що облікованими є лише третя чи четверта частини від загальної розрахункової кількості). Також наголошують на частковому виданні сосисок дітям (по половині) та низькій якості чаю. 

Звертають увагу райадміністрації на транспорт для вивозу сміття, що був куплений у школі на зібрані батьками гроші у 1998 році. 

"Трактора вже давно ніхто не бачив. В останні роки сміття змушували виносити з собою дітей, а пізніше - спалювали. Куди дівся трактор?" - запитують батьки вихованців. 

Наголошують на поведінку директорах, її особистих якостях, що вплинуло і на плинність кадрів у школі - з огляду на невелику чисельність штату. Та що не менш важливо: просять перевірити - чи залучає директор працівників закладу до роботи у її приватному господарстві. 

На їх думку, у закладі створилось абсолютне свавілля з боку його керівника. Не дивлячись на постійні збори коштів з батьків, діти не отримують елементарних санітарних норм. 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться