Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 29 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Скандал у Кременчуцькому будинку дитини: перевірка порушень не виявила, та працівники звертаються до уповноваженого з прав дитини

 

13 сентября 2018 13:30

"Терор" чи непорозуміння?

Уже не один місяць у колективі Кременчуцького Обласного спеціалізованого будинку дитини триває конфлікт між працівниками. Це видно із листів, що направлені у різні інстанції. Як повідомляюють в останньому листі частина працівників, раніше були звернення до обласного медичного керівництва, до профспілки та Міністерства охорони здоров'я. 

У одному із листів, які надали Кременчуцькій газеті, стало відомо, що в закладі "виник терор" з боку середньої керівної ланки після того, як влітку цього року були викрадені москітні сітки з вікон. А провину за це покладено на персонал закладу, який був на чергуванні.

«Головна медсестра настільки звикла до ролі нікому не підвладного керівника, що стала собі дозволяти спілкуватись з підлеглим медичним персоналом з використанням нецензурної лайки в присутності свідків. При цьому молодший медичний персонал вона називає не інакше, як "якісь няньки, ідіть оселедцем торгувати за ворота", - так описали розгортання конфлікту в одному із листів.

І далі прозвучала обіцянка від керівництва закладу, що з 1 вересня колективи груп буде розформовано. Це сталося і зараз - частина працівників вищезгаданого закладу написала листа уповноваженому Президента України з прав дитини Адміністрації Президента України Миколі Кулебі, аби він посприяв розібратися в ситуації, що склалась.

Люди стверджують: попередні листи працівників Кременчуцького Обласного спеціалізованого будинку дитини (останній з яких 20.08.2018) було направлено до обласної профспілки працівників охорони здоров’я (копія додається), а ще раніше 16.08.2018 направлено в адресу в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та директора Полтавського обласного департаменту охорони здоров’я Віктора Лисака.

Як переконують, були певні позитивні зміни після їх листів.

«Слід також зазначити, що після цих листів та громадського резонансу, який створився завдяки небайдужим працівникам Будинку дитини, вся гуманітарна допомога почала ставитись на прибуток офіційно, зухвале розкрадання тих же памперсів та продуктів харчування припинилось, покращилось забезпечення груп, але при цьому частина основних фігур тих подій почала по-трохи звільнятися», - йдеться в листі.

Та графіки роботи таки змінили.

«До негативних змін можна віднести введення з 1 вересня нових графіків роботи, в яких керівництво за їм одним відомим принципом позмішувало роками спрацьовані колективи за новою схемою. Основний принцип цієї схеми - якомога більше насолити персоналу, якому вони офіційно оголосили війну», - повідомляють в листі незадоволені нововведенням працівники.

Повідомляють і про початок звільнення професійних фахових медсестер, які не мають наміру працювати в нездоровому морально-психологічному кліматі - як вважають підписанти листа.

Тож у листі посять пана Кулебу особисто розібратися в ситуації, що склалась та вжити певних заходів для стабілізації роботи Будинку дитини. Бо вважають, що ситуція може відобразитися на здоров"ї дітей. 

Кременчуцька газета звернулась за коментарем до головного лікаря  Кременчуцького Обласного спеціалізованого будинку Наталіїї Лях. Вона підтвердила, що у їх закладі були перевірки і з боку профспілки, а також фахівцями Полтавського обласного департаменту охорони здоров’я. 

"Під час перевірок ніяких порушень не виявлено", - зазначає вона.

За її словами, нікого з працівників не було звільнено. А ті, хто звільняється за власним бажанням, ніяким чином не через якісь непорозуміння.

Н.Лях зазначила, що немає порушень у тому, що змінено графік роботи для працівників. Зроблено це з метою покращення їх кваліфікації. Та що у статуті закладу ніде не прописано, які фахівці мають працювати з певною віковою групою, а які ні.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться