Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 14 Ноября 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У справі загибелі 4-річного кременчужанина Арсенія суд звернув увагу на важливі докази

 

14 августа 2019 08:00

Суддя зазначила, що спостерігається фальсифікація у документах і чоловіку могли неправомірно нараховувати зарплату.

Вчора, 13 серпня, в Автозаводському районному суді Кременчука під головуванням судді Ганни Олейнікової продовжили слухати справу про смерть 4-річного кременчужанина Арсенія. Хлопчик помер внаслідок тяжких травм, які, як стверджує слідство, завдав йому вітчим. Страшна звістка сколихнула Кременчук у листопаді 2016 року.

На минулому засіданні розглянули ухвалу адвоката Андрія Сеннікова щодо тимчасового доступу до інформації про телефонні зв'язки (із зазначенням дати, часу смс та ммс-повідомлень та іншого) абонента-потерпілої у період з 19 до 21 листопада 2016 року. На даний час ухвала не виконана, адже не закінчився термін, ще є 6 днів для її виконання.

До суду не з'явилася потерпіла,адже доглядає малолітню дитину. Присутній був лише один свідок Ч зі сторони захисту.

При звірці документів виявилося, що у прізвищі свідка відповідно до паспортних даних є невідповідність з прізвищем у документах свідчого.

В судовому засіданні пан Ч. повідомив,що з обвинувачуваним знайомі близько 10 років.

21 листопада 2016 року обвинувачуваний О. близько 9.00 підвіз свідка на своєму авто до магазину. Пан Ч. зазначив, що з підсудним бачилися по кілька хвилин зазвичай під час перезмінки, а от підвозив його О. неодноразово. Свідок  повідомив,що про життя обвинувачуваного знав лише те, що він проживає з жінкою і дитиною. Жодних інших відомостей не має.

Суддя Г.Олейнікова зазначила,що відповідно до робочої відомості, того дня пан О. з 10.00 до 11.00 заступив на пост, однак зміна починається у 8.00. За іншими відомостями,обвинувачуваний з 8.00 до 10.00 був на локації у Чередничках.

«Як так вийшло, що, значившись на роботі, О. підвозить свідка?»,- поцікавилася суддя.

Вона зазначила, що таким чином спостерігається фальсифікація у документах і чоловіку могли неправомірно нараховувати зарплату.

Після дачі показів,свідка відпустили.

Прокурор запитав у обвинувачуваного,о котрій годині той виїхав з роботи, адже в свідченнях прослідковується невідповідність із часом.

«Десь о 9.10», - повідомив О.

Далі прокурор заявив, що відмовляється від свідків, адже подружжя похилого віку не виявляє бажання відвідувати судові засідання.

Однак адвокат А.Сенніков наголосив, що має на меті допитати даних свідків з метою перевірки даних.

Суд вирішив не приймати клопотання прокурора і забезпечити явку свідків на засідання.

Адвокат А.Сенніков зобов’язався забезпечити на наступне засідання також явку свідків зі сторони захисту – колишніх працівників швидкої допомоги.

І наостанок, судя Г.Олейнікова поцікавилася, чому під час досудового розслідування і аж до нині ніхто не «витребував» журнал доступу до зброї, де значиться, в який час нею на роботі користувався обвинувачуваний. Суддя наголосила, що даний журнал є вагомим доказом у справі.

Наступне слухання відбудеться на 20 серпня о 15.20.

Справу загиблого чотирирічного Арсенія у суді почали розглядати у лютому 2017 року.

Нагадаємо, раніше мати забитого хлопчика у суді давала покази, що чоловік ніколи не піднімав ні на неї, ні на сина руку. На запитання слідчого, як пояснити що на лобі, ліктях і колінах дитини були старі синці, вона відповіла, що коли була в лікарні (як сказав їй цивільний чоловік - обвинувачений) дитина вдарилася через падіння з дивана.

Обвинувачений вітчим заявив про однобокість слідства обставин смерті чотирирічного кременчужанина Арсенія.

Перед цим заслуховували колегу обвинуваченого.

Раніше допитували фельдшера Станції екстреної медичної допомоги Тамару Малецьку, яка приїздила на виклик родини того злополучного дня. У суді жінка давала покази по стану дитини вдома. Та відповіла на питання сторони захисту - що на її думку, так травмуватися дитина самотужки не змогла б.

Нагадаємо, смерть 4-річного Арсенія, якого забив вітчим у Кременчуці: справа понад два року у суді.

Читайте також:  лазня, сім'я, смерть, суд: стали відомі нові деталі загибелі 4-річного кременчужанина Арсенія.

Нагадаємо, де була мати загиблого 4-річного кременчужанина на момент трагедії та чому вітчим не поспішав годувати дитину: виникає все більше питань.

 

 

Антоніна Озерна

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться