Кременчуцька газета
Субота, 13 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

У суді розпочався розгляд справи 44 протоколів, які склали на директорку Кременчуцького ЦПМСД №1 Тарасову

21 лютого 2024 14:30

Судова справа.

Сьогодні в Автозаводському райсуді Кременчука відбулося засідання з розгляду 44 адміністративних протоколів щодо правопорушень, пов’язаних з корупцією, які склали правоохоронці Департаменту стратегічних розслідувань на директорку комунального некомерційного медичного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" міста Кременчука Наталію Тарасову.

На початку засідання суддя Ліна Обревко розповіла, що до суду у жовтні 2023 року надійшло 44 протоколи про адмінпорушення, пов’язані з медиком. Всі протоколи вирішено розглядати в одному провадженні. Через ознайомлення зі справою та хворобою Н.Тарасової, терміни розгляду справи були призупинені.

«Сьогодні справу починаємо розглядати. Слово надається прокурору, яка оголосить суть протоколів», - сказала Л.Обревко, і прокурор Марина Зіненко оголосила суть кожного з протоколів. Загалом всі вони зводяться до того, що пані Тарасова взяла свого сина на роботу і нараховувала йому премії. При цьому вона не повідомила нікого про конфлікт інтересів.

Суддя запитала Н.Тарасову: чи визнає вона свою провину?

«Не визнаю себе винною!» - коротко промовила медик.

Тоді суддя запитала сторони про порядок розгляду справ. Було вирішено, що спочатку потрібно ознайомитися з матеріалами справи, а потім допитувати Н.Тарасову і перейти до дебатів.

«У справі три томи, понад 750 сторінок справи. Зараз 11:40, і в 12:00 вже обід. Можливо, слід перенести розгляд справи, аби дослідити всі томи справи одночасно. А це десь 2 години потребує часу», - сказав захисник Н.Тарасової – адвокат Охмак.

Ще один її захисник, Микола Лобов, погодився з колегою і заявив, що в нього в найближчий час вже сплановано інше засідання.

«Через брак часу, а там не менше півтори години нам буде потрібно, переносимо засідання на 13 березня, о 13:00. Тоді будемо досліджувати матеріали справи», - сказала суддя Л.Обревко.

При цьому суддя також відповіла прокурору, що строк розгляду справи закінчується у червні 2024 року, і поки що є час розглянути справу.

Нагадаємо, Справа 44 протоколів, які склали на директорку Кременчуцького ЦПМСД №1 Тарасову: медик – захворіла, суддя Обревко зупинила провадження по справі.

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися