Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 21 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У таборі неподалік Кременчука оздоровлюватимуть людей поважного віку

 

20 августа 2018 14:30

Для отримання одноразової матеріальної допомоги  для відпочинку необхідно надати пакет документів.

У Кременчуці вже кілька років поспіль після завершення літнього відпочинку дітей проводиться оздоровлення людей похилого віку, пенсіонерів та активістів ветеранського руху. Про це повідомили в прес-службі міськвиконкому.

За словами керівника департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марини Доценко, восени поточного року у СОК «Супутник», що у с. Дмитрівка, планують організувати п’ять шестиденних турів для оздоровлення людей похилого віку, активістів ветеранського руху, осіб з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб, які зареєстровані та фактично проживають у  м. Кременчуці. Загалом планують оздоровити близько 700 осіб.

  Рішення «Про затвердження  положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги та організацію відпочинку (оздоровлення) у філії «Спортивно-оздоровчий комплекс «Супутник» комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний»  затверджене 17 серпня виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради.

 

Для отримання одноразової матеріальної допомоги  для відпочинку (оздоровлення) у СОК «Супутник» необхідно надати наступні документи:

- заяву;

       - копію паспорту;                

       - копію картки фізичної особи – платника податків;

       - копію пільгового посвідчення у разі наявності відповідного статусу;

       - медичний висновок про здатність до самообслуговування та потребу в сторонній допомозі.

Заяву та пакет документів приймають відповідальні працівники територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Автозаводського або Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та реєструють їх у відповідних журналах.

 Черговість проведення відпочинку (оздоровлення) у СОК «Супутник» людей похилого віку, активістів ветеранського руху, осіб з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб визначається на підставі дати реєстрації заяв та  відповідних пакетів документів у цих журналах.

 

 

За інформацією джерела

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться