Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 5 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У телеканала «Лтава» новий керівник: директор «Агіт ТБ Малецького» Перепелятник знову «пролетів»

 

18 декабря 2018 09:30

Керівником «Лтави» замість Сердюка став Сазонов.

Правління ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» провело співбесіди з чотирма кандидатами, які взяли участь у відкритому конкурсі на посаду менеджера Полтавської філії компанії. За результатами цього конкурсу менеджером «Полтавської регіональної дирекції «Лтава» став Сазонов Ігор Олександрович. Про це повідомили у Національній суспільній телерадіокомпанії України.

Ігор Сазонов з 2015 року працює в Полтавській філії Суспільного (тоді ОДТРК). Обіймав посади заступника директора творчо-виробничого об’єднання телевізійних програм, директора програм ТБ, головного та лінійного продюсера. Раніше працював у Національній раді України з питань телебачення та радіомовлення у Полтавській області.

З 1 жовтня 2018 року Ігор Сазонов був тимчасовим виконувачем обов’язків менеджера Полтавської філії ПАТ НСТУ «Лтава». Про цей досвід він говорить:

«З жовтня місяця я виконував обов’язки менеджера філії, за цей період встиг увійти в курс усіх справ філії, тож маю надію лише на приємні несподіванки. Найголовніше зараз завершити розпочате будівництво нових студійних декорацій та проведення ремонтних робіт для запобігання подальшому руйнуванню пам’ятки історії та архітектури місцевого значення, в приміщенні якої є філія. Хочу подякувати колективу філії за підтримку й командну роботу, адже попереду в нас ще дуже багато важливих планів для реалізації».

За час своєї роботи в філії на посадах продюсера та директора програм Ігор Сазонов реалізував такі проекти, як прямі трансляції матчів української суперліги з волейболу та інших спортивних змагань, перевезення обладнання філії з орендованого приміщення у власне, організація багатовекторної спеціалізації працівників філії.

Загалом у конкурсному відборі 26 листопада — 7 грудня на посаду менеджера «Лтави» було отримано чотири заявки. Серед них і від директора кременчуцького комунального телеканалу, який у народі називають «Агіт ТБ Малецького» Сергій Перепелятник.

Пан Перепелятник - єдиний представник з Кременчука у конкурсі. Він той, хто на комунальному телеканалі вихваляє здобутки мера міста Віталія Малецького і нардепа-кнопкодава Юрія Шаповалова.

Нагадаємо, Євген Сердюк пояснив, чому залишає «Лтаву» раніше, ніж закінчується контракт та розповів, чого не встиг досягти та що не вдавалося зробити.

Директор «Агіт ТБ Малецького» Перепелятник хоче підвищення: він учасник конкурсу на керівника «Лтави».

Директор «Агіт ТБ Малецького» Перепелятник не пройшов конкурс на керівника обласного телеканалу «Лтава».

 

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться