Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 29 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Учасник АТО в парку Воїнів Інтернаціоналістів знайшов патрони, а поблизу річки Сухий Кагамлик методон: затриманий поліцією та осуджений

31 серпня 2022 13:00

Судова справа.

 

26 серпня 2022 року суддя Автозаводського районного суду Кременчука Оксана Пальчик розглянула у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_1, уродженця м. Кременчука, українця, громадянина України, освіта середня - технічна, не одруженого, не працюючого, учасника АТО, раніше вже судимого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 "Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами", ч. 1 ст. 309 " Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту" Кримінального кодексу України.

Як сказано у вироку суду, в травні 2022 року ОСОБА_1 , перебуваючи в парку Воїнів Інтернаціоналістів знайшов тридцять патронів калібру 5,45. В цей момент у ОСОБА_1 виник прямий злочинний умисел, спрямований на зберігання боєприпасів без передбаченого законом дозволу. Усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, ОСОБА_1 незаконно носив з собою вищевказані предмети.

У подальшому, 11.05.2022 року, в період часу з 13 год. 00 хв. до 13 год. 20 хв. за адресою: м. Кременчук, пр. Л. Українки, 44 працівниками поліції було проведено огляд місця події, в ході якого ОСОБА_1 видав предмети візуально схожі на патрони загальною кількістю 30 шт., що відповідно до висновку експерта №СЕ-19/117-22/5384-БЛ від 24.05.2022 року, являються бойовими припасами.

Надані на дослідження тридцять патронів, являються проміжними військовими патронами калібру 5,45х39 мм, зразка 1974 та придатні для стрільби, який він носив при собі без передбаченого законом дозволу.

01.06.2022 року близько 15 год. ОСОБА_1 , перебуваючи у лісо-посадковій зоні поблизу річки Сухий Кагамлик, в районі квт. 297 у м. Кременчуці, знайшов серед зелених насаджень полімерний пакет на пазовій застібці з кристалічною речовиною білого кольору. В цей час у ОСОБА_1 , обізнаного у дії наркотичних засобів, виник прямий протиправний умисел, спрямований на незаконне придбання, зберігання наркотичної речовини, а саме метадону, для власного вживання без мети збуту.

З метою реалізації свого протиправного умислу, ОСОБА_1 усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, передбачаючи суспільно небезпечні наслідки у вигляді порушення правового режиму обігу наркотичних речовин та бажаючи їх настання, взяв вказаний полімерний пакет з кристалічною речовиною білого кольору та зберігав її при собі, без мети збуту.

01.06.2022 року о 16 год. 12 хв. біля 2 під`їзду буд. 36 по вул. В.Великого у м. Кременчуці у ОСОБА_1 в ході патрулювання працівниками батальйону патрульної поліції в м. Кременчук при поверхневому огляді особи виявлено прозорий полімерний пакет на пазовій застібці із кристалічною речовиною білого кольору, яка в подальшому під час огляду місця події була вилучена.

Згідно висновку експерта від 14.06.2022 року вилучена у ОСОБА_1 кристалічна речовина білого кольору являється наркотичним засобом «метадоном», обіг якого обмежено, масою 0,124 г.

Свою вину у скоєні інкримінованих йому кримінальних правопорушень ОСОБА_1 визнав повністю, пояснивши про обставини що відповідають вступній частині вироку.

Заслухавши справу суддя ОСОБУ_1 визнала винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 309 КК України і призначила йому покарання:

-за ч. 1 ст. 263 КК України - 3 (три) роки позбавлення волі.

-за ч. 1 ст. 309 КК України 1 (дного) року обмеження волі.

"Відповідно до вимог ч. 1ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити ОСОБА_1 покарання у виді 3 років позбавлення волі.

На підставі ст.ст.75 КК України звільнити ОСОБА_1  від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк на 1 (один) рік, поклавши відповідно дост. 76 КК Україниобов`язки періодично з`являтисядля реєстраціїдо уповноваженогооргану зпитань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання...

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення",- сказано у вироку.

 

Олег Булашев

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися