Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 5 Грудня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Учасники АТО збираються обговорити аспекти створення Координаційної ради ветеранів Кременчука

 

21 жовтня 2021 16:05

За декілька днів зібрання.

22 жовтня у Кременчуці збирають на збори по обговоренню та створенню Координаційної ради учасників бойових дій, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів антитерористичної операції/операції об´єднаних сил - (далі АТО/ООС), учасників бойових дій на території інших держав при Кременчуцькій міській раді та виконкому міської ради.

"Для участі у засіданні зборів громадських організацій, ветеранської спільноти, волонтерів м. Кременчука по обговоренню та створенню Координаційної ради учасників бойових дій, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів антитерористичної операції/операції об´єднаних сил-(далі АТО/ООС),учасників бойових дій на території інших держав при Кременчуцькій міській раді та виконкому міської ради зі статусом консультативно-дорадчого органу, що представляє інтереси всіх учасників бойових дій, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів АТО/ООС ,учасників бойових дій на території інших держав, що є мешканцями Кременчуцької міської територіальної громади, яке відбудеться 22 жовтня  18-00 годині за адресою: м. Кременчук, вул. Миколаївська 1а. Просимо направити уповноваженого представника вашої громадської організації, з документами, які підтверджують його повноваження", - йдеться в повідомленні.

Раніше рішення про вищезгадане зібрання затвердили на засіданні зборів громадських організацій, ветеранської спільноти, волонтерів м.Кременчука по обговоренню та створенню Координаційної ради учасників бойових дій, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів антитерористичної операції/операції об´єднаних сил-(далі АТО/ООС),учасників бойових дій на території інших держав при Кременчуцькій міській раді та виконкому міської ради зі статусом консультативно-дорадчого органу, що представляє інтереси всіх учасників бойових дій, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів АТО/ООС ,учасників бойових дій на території інших держав, що є мешканцями Кременчуцької міської територіальної громади, протокол №3 від 24. 09. 2021року.

Нагадаємо, Чи потрібна Кременчуку Координаційна рада ветеранів  - запрошують обговорити на зустрічі

Читайте: Учасники АТО підтримали ідею створення Координаційної ради ветеранів Кременчука і зажадали від влади перегляду виділення коштів на поховання

 

 

Марина Соловей

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися