Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 23 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Укргазвидобування» запрошує Полтавську владу, сільради та ОТГ до спільного вирішення екологічних і соціально-інфраструктурних питань

 

26 травня 2018 16:00

В 2018 році за прогнозом надходження до місцевих бюджетів Полтавської області від діяльності Укргазвидобування складуть 495 млн грн.

 

Днями у приміщенні Полтавської обласної ради відбувся круглий стіл «Перспектива діяльності АТ «Укргазвидобування» у Полтавській області», де було презентовано результати та плани співробітництва АТ «Укргазвидобування» із місцевими громадами на території Полтавської області.

Понад три години проходила гостра дискусія щодо питань, пов’язаних з вирішенням екологічних проблем, землекористування, використання надходжень від рентних платежів, соціального співробітництва, ремонту доріг місцевого та загального значення.

«Укргазвидобування представило на обговорення нові програми з ремонту доріг місцевого та загального значення та запропонувало представникам влади Полтавської області взяти участь у співфінансуванні цих робіт. Я впевнений, що партнерські відношення є гарантом загального благополуччя. І тільки працюючи разом, нарощуючи видобуток власного природного газу, ми досягнемо поставленої мети – енергонезалежності держави», – зазначив директор із земельних відносин АТ «Укргазвидобування» Володимир Соколовський.

В області вже розпочато роботи з екологічних програм, будівництва під’їзних доріг і бурових майданчиків з твердим покриттям.

У липні Укргазвидобування спільно з Полтавською ОДА і Ланнівською ОТГ розпочинає реалізацію пілотного проекта з ремонту дороги.

Нагадаємо, що в 2018 році за прогнозом надходження до місцевих бюджетів Полтавської області від діяльності Укргазвидобування складуть 495 млн грн.

За перші чотири місяці 2018 року Укргазвидобування вже спрямувало до місцевих бюджетів Полтавської області понад 156 млн грн рентних платежів.

Довідково 

На початку 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1793-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату», ухвалений Верховною Радою 20 грудня 2016 року.

Законом передбачається 2% від ренти спрямовувати до обласних бюджетів, 2% – до районних і 1% – до бюджетів місцевого самоврядування за місцем розташування (видобутку) відповідних природних ресурсів. Виняток становлять бюджети міст республіканського й обласного значень та бюджети об’єднаних територіальних громад, які отримають 3%. 95% від ренти надходитиме до загального фонду державного бюджету.

Закон набрав чинності 1 січня 2018 року.

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися