Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 31 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Укртатнафта»: наше завдання зараз захистити своїх працівників і забезпечити безперервне виробництво нафтопродуктів

 
 

 

24 марта 2020 13:40

 Ми вдячні всім нашим партнерам по бізнесу.

«Укртатнафта» звертається до всіх своїх партнерів, постачальників і споживачів наших нафтопродуктів. Нафтопродукти -  це кров економіки; така ж, як електроенергія, природний газ. Без сталого функціонування енергетичного сектору неможливе існування економіки, промисловості, нормального життя людини.

Ми усвідомлюємо наше завдання на цей складний період, стратегічне за змістом і гуманітарне за суттю. Ми повинні забезпечити економіку нафтопродуктами, щоб громадяни отримували завчасно медичну допомогу, щоб йшло постачання продуктів харчування, щоб наша армія була забезпечена паливом і ми всі були захищені. Щоб Іл-76, який літав до Китаю за тестами і медичним обладнанням для України, був заправлений нашим авіапаливом.

Наше завдання зараз захистити своїх працівників і забезпечити безперервне виробництво нафтопродуктів.

Ми вдячні нашим партнерам, українським та іноземним, що не зупиняють виробництво і забезпечують нас металом, електричним обладнанням, реагентами та ін., що добувають нафтову сировину і здійснюють її транспортування.

Країна повинна виконати два завдання одночасно. По-перше: зберегти людей і зупинити епідемію. По-друге: не втратити свій виробничий потенціал. Зупиняючи епідемію, не можна зупинити економіку. Держава повинна звернути увагу на роботу промисловості. Зараз кожне робоче місце на виробництві має стратегічне значення. Немає важливого і неважливого - в економіці все взаємопов’язано. Держава не повинна замкнутися тільки на соціальних питаннях. Державні замовлення, інфраструктурні проекти, підтримка національних товаровиробників з метою більшого рівня забезпечення всіх галузей економіки національним продуктом в умовах світової фінансової кризи – це робота для людей, це їх доходи і купівельна спроможність;  це і податки, які завтра дозволять вирішувати соціальні завдання держави.

«Укртатнафта» ще раз висловлює вдячність своїм покупцям нафтопродуктів і постачальникам обладнання та матеріалів щодо забезпечення безперервного виробничого процесу. Тільки працюючи ми здолаємо і кризу, і хворобу.

Нагадаємо, «Укртатнафта»: Збільшення виробництва бітумів та впровадження інновацій

«Укртатнафта» та ДП «ДерждорНДІ» співпрацюватимуть у сфері розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури України

«Укртатнафта»: Введення загороджувальних мит - питання національної безпеки

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися