Кременчуцька газета
Вівторок, 3 Жовтня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Ульянов помилився у прогнозі: суд відкрив провадження щодо скасування тарифів «Полтаватеплоенерго» для всієї комунальної сфери Кременчука

7 червня 2023 15:10

Судовий розгляд справи вирішено здійснювати за правилами загального позовного провадження.

Адвокат та екс-депутат Кременчуцької міської ради Руслан Ульянов раніше у Фейсбуці виклав своє бачення позову до суду виконавчого комітету Кременчуцької міської ради з метою оскарження тарифів, які застосовуються КП «Полтаватеплоенерго» для комунальних споживачів в Кременчуці.

Тоді пан Ульянов написав, зокрема, таке: «Ст. 122 КАС встановлює для суб'єкта владних повноважень, яким є виконавчий комітет міської ради, ТРИМІСЯЧНИЙ строк для звернення до суду, а тарифи було встановлено рішенням Полтавської обласної ради від 30 вересня 2022 року № 477. Пропуск цього строку без поважних причин - підстава для повернення позову без розгляду.

Крім того, позивачу, крім аргументів про порушення порядку встановлення тарифу, треба буде обґрунтувати перед судом підстави для звернення до суду в інтересах третіх осіб, та ще й до адміністративного.

Побажаємо виконавчому комітету успіху в цій боротьбі, яка, в разі перемоги, допоможе нам всім фінансово, але тривожно якось на душі від ст. 122 КАС».

Сьогодні ми вже з впевненістю можемо сказати, що пан Ульянов помилився у прогнозі, бо 6 червня суддя Полтавського окружного адміністративного суду Супрун Є.Б. прийняв позовну заяву Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради до Полтавської обласної ради про визнання протиправним та нечинним рішення до розгляду та відкрив провадження.

Суддя залучив до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні відповідача Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго».

Судовий розгляд справи вирішено здійснювати за правилами загального позовного провадження.

Підготовче судове засідання у справі призначено на 11:00 год. 27 червня 2023 року у приміщенні Полтавського окружного адміністративного суду.

Зазначимо, що 11 травня 2023 представник Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за довіреністю, головний спеціаліст відділу правової допомоги юридичного департаменту Костик Аліна Олександрівна, направила до Полтавського окружного адміністративного суду адміністративний позов, що заявлений до Полтавської обласної ради, в якому, з урахуванням уточнень змісту позовних вимог, просить суд визнати протиправним та нечинним пункт 1 рішення Полтавської обласної ради від 30.09.2022 №477 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго» в частині встановлення Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго» двоставкових тарифів на послугу з постачання теплової енергії за категорією споживачів «Для потреб бюджетних установ» відповідно до додатку 2.

Нагадаємо, Адвокат та екс-депутат Кременчуцької міськради Руслан Ульянов про хмаринки в позові мерії на тарифи «Полтаватеплоенерго»

Адвокат та екс-депутат Кременчуцької міськради Ульянов не бачить з чого радіти у справі про виграш кременчужанки у «Полтаватеплоенерго»

 

 

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися