Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 15 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Уряд виділить 15,3 млн грн громадянам, які постраждали в антитерористичній операції

 

5 серпня 2021 16:30

«З початку року на ці цілі вже спрямовано понад 88 млн гривень».

4 серпня, на черговому засіданні Кабінету Міністрів України, було прийняте рішення щодо виділення Міністерству у справах ветеранів України 15,3 млн грн для надання одноразової грошової допомоги особам, постраждалим в антитерористичній операції. Про це інформують на сайті Урядового порталу.

Відповідний проект був розроблений та наданий до розгляду КМУ Міністерством економіки України.

З цієї суми передбачено надати допомогу членам сімей 2 осіб, які загинули, та 21 особі, які отримали інвалідність під час участі в антитерористичній операції. Кошти будуть виділені з резервного фонду державного бюджету.

«Уряд продовжує вживати заходів щодо фінансової підтримки громадян, які постраждали під час антитерористичної операції, та членів їх сімей. З початку року на ці цілі вже спрямовано понад 88 млн гривень», – зазначив заступник Міністра економіки України Михайло Лев.

Довідково

Виплата здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2016 № 336  згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо призначення та виплати одноразової грошової допомоги деяким категоріям осіб у разі їх загибелі або інвалідності внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманого під час участі в антитерористичній операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Одноразова допомога у разі встановлення інвалідності залежно від групи інвалідності виплачується у наступних розмірах: І група – 400, ІІ група – 300, ІІІ – група 250 прожиткових мінімумів. У разі загибелі (смерті) допомога становить 750 прожиткових мінімумів, встановлених законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року загибелі (смерті). Станом на 1 січня 2021 року прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 2270 гривень.

 

 

За матеріалами джерела

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися