Кременчуцька газета
П'ятниця, 8 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Усанова в місті порядок навести не може, а вже думає, як відроджувати села

7 грудня 2022 15:45

Чи то пані Оля вже всі проблеми Кременчука вирішила?

 

Віце-мерка Кременчука, депутатка Полтавської облради Ольга Усанова у Фейсбуці замислилася питанням як відроджувати села.

У відповідному пості у Фейсбуці вона написала статтю про те, хто знищував українські села.

«Нас вбивали і продовжують вбивати. щоб забрати нашу землю. Українські села знищували послідовно і цілеспрямовано, а селян вперто видавлювали з їхньої землі до міста. На селі закривалися школи, дитячі садочки, лікарні, клуби, аптеки, магазини. Руйнувалися ферми та інша агропромислова інфраструктура, щоб людям ніде було працювати. Це все робили кремлівські агенти, які були нашими президентами, міністрами та керівниками місцевих адміністрацій. Це робилося типу таємно. А сьогодні рашисти вже відкрито знищують наші села. Вбивають людей. Обстрілюють ракетами, снарядами та мінами, крадуть і вивозять вирощений урожай та сільгосптехніку.

За що москалі нас так ненавидять?

Пишіть ваші думки в коментарях. Як депутат Полтавської обласної ради чекаю від вас порад і пропозицій, як будемо разом відроджувати наші села»,-пише пані Оля.

Але цікаво, що віце-мерка ще в місті порядок навести не може, а вже думає, як відроджувати села. Чи то не в іі підпорядкуванні  знаходяться школи, в яких досі не зробили укриття? Чи то не в іі підпорядкуванні знаходиться перинатальний центр, де працівники не вчасно отримують зарплату?  Чи то не в її підпорядкуванні знаходиться дитяча лікарня, де також постійно проблеми з виплатою зарплати? Чи то не вїї порядкуванні знаходиться Центр де мешкають у холоді (без опалення) переселенці? Чи то пані Оля, як депутат, вже всі проблеми Кременчука вирішила?

Таких «чи» можна перераховувати і далі. Але порадимо Ользі Усановій краще виконувати свої функції, а не зазіхати на функції інших чиновників.

До речі, пост про села пані Усанова виставила у Фейсбук пілд час робочого часу. Невже, і дійсно, їй більше нічим зайнятися ніж в робочі години, ніж писати пости і думати, як відроджувати села, а не займатися покладеними на неї обов’язками заступника міського голови Кременчука.

 

 

 

Лазор Леснін

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися