Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 27 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Усі пологові будинки області 100% забезпечені «пакунками малюка»

 

5 апреля 2020 14:00

„Пакунок малюка” видається її отримувачам під час народження/виписки (за бажанням) дитини у пологовому будинку або за місцем проживання/перебування новонародженої дитини.

У межах реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги „Забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні” в області забезпечено реалізацію пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”, у порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 року № 512.  Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Між Полтавською облдержадміністрацією, Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації та Управлінням ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) 27.01.2019 укладено Проектну угоду на березень 2019-лютий 2020 року.

На отримання допомоги мають право громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину. Безпосередніми отримувачами допомоги є мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.

Допомога „пакунок малюка” видається її отримувачам під час народження/виписки (за бажанням) дитини у пологовому будинку або за місцем проживання/перебування новонародженої дитини.

У разі, якщо жінка не отримала одноразову допомогу у пологовому будинку, для отримання „пакунка малюка” необхідно у 30-денний термін з дня народження дитини, звернутися до управління соціального захисту населення за місцем проживання/перебування дитини та надати разом із заявою довідку з пологового будинку про те, що пакунок жінка не отримала.

З початку 2019 року в області жінкам, які народили дітей, видано 4691 пакунок, у тому числі: пологовими будинками – 4663, управліннями соціального захисту населення – 28.

Департаментом соціального захисту населення здійснюється постійний щотижневий моніторинг забезпечення пологових будинків допомогою „пакунок малюка”. 

Станом на 01.04.2020 року усі пологові будинки області 100% забезпечені «пакунками малюка» відповідно до потреби.

Нагадаємо, Життя триває, або Народити під час карантину.

У Кременчуцькому пологовому будинку вже наперед створені спецбокси для вагітних з підтвердженим діагнозом COVID-19.

 

Департамент соціального захисту населення ОДА

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться