Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 15 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Уже для всіх кременчужан здорожчає тепло і гаряча вода: КП «Теплоенерго» повідомляє про зміну тарифів

 

27 листопада 2020 08:45

Від 13 до 20% гряде підвищення ціни на послуги КП «Теплоенерго».

Комунальне підприємство «Теплоенерго» повідомило про намір підвищити тарифи на тепло і гарячу воду.

Відповідну інформацію розміщено на сайті підприємства

у Теплоенерго нагадують, що діючі тарифи на виробництво теплової енергії КП «Теплоенерго» на період з 01 жовтня 2020 до 30 вересня 2021 затверджені рішенням Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 14 серпня 2020 № 1141.

В діючих тарифах на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання по категоріям споживачів та послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води КП «Теплоенерго», витрати на паливо розраховані з урахуванням ціни на природний газ на рівні 4 тис 048 грн 49 коп за 1000 м3 (без ПДВ, без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу газу).

У вересні 2020 оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії, яким НАК «Нафтогаз України» постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО) становила 4 тис 318 грн 99 коп за 1000 м3 (без ПДВ, без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу газу). У жовтні 2020 ціна підвищилась до 5 тис 374 грн 10 коп за 1000 м3 (без ПДВ, без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу газу), що на 1 тис 325 грн 61 коп або на 32,7 % більше ніж враховано у тарифах.

Враховуючи вищенаведене та на підставі п. 11 Порядку, КП «Теплоенерго» перерахувало діючи тарифи шляхом коригування паливної складової не змінюючи інші статті витрат.

Для розрахунку витрат на паливо врахована ціна АТ «НАК «Нафтогаз України» на природний газ на листопад 2020 року 5 тис 375грн 37 коп за 1000 м3 (без ПДВ, без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу газу). Також зміна ціни на паливо призвела до коригування вартості покупної теплової енергії від ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» в бік збільшення тарифу.

За розрахунками КП «Теплоенерго» рівень економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання по категоріям споживачів та послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої є наступним:

без ПДВ

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об`єднань приймаються протягом 7 календарних днів з дня опублікування даної інформації за адресою: 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Софіївська, 68.

Нагадаємо, що раніше наміри про підвищення тарифів оголосила Кременчуцька ТЕЦ. Майже на 30% планують збільшити тариф на тепло і на 25% - на гарячу воду для споживачів Кременчуцької ТЕЦ

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися