Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

В Алітусі відкрилась виставка плакатів, які малювали, у тому числі, і кременчужани


10 мая 2019 09:25

Посол поспілкувався з алітуськими школярами та вчителями, розповів про те, як в Кременчуці виникла ідея організувати Конкурс плакатів. 
 

Посол з особливих доручень МЗС Литви Пан Гвідас Керушаускас відкрив в місті – побратимі Кременчука - Алітус виставку плакатів, присвячених 100-річчю Поновлення Державності Литви. 

Як повідомляється на сайті Інституту розвитку Кременчука, пан Посол привіз цю виставку з Вільнюса, де вона раніше експонувалася в Центрі дітей та молоді, в МЗС Литовської Республіки.

Посол поспілкувався з алітуськими школярами та вчителями, розповів про те, як в Кременчуці виникла ідея організувати Конкурс плакатів. 

Пан Посол відзначив, що в конкурсі взяли участь плакати молоді з Кременчука, Харкова, Дніпра, Полтави, Черкас, Шишаків, Світловодська, Конотопа, Запоріжжя… Є один плакат і з Алітуса.

Під час зустрічі з мером Алітуса паном Нерюсом Цесюлисом Пан Посол передав вітання від мера Кременчука Віталія Малецького та директора Інститута розвитку Кременчука Андрія Мельника.

Пан Гвідас Керушаускас розповів пану меру про роботу Міжнародного інформаційно-контактного центру імені князя Вітовта, про місто Кременчук.

 

Клим Соколов 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться