Кременчуцька газета
Неділя, 21 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

В бою з окупантами, під Авдіївкою, смертю хоробрих поліг відомий на Полтавщині борець з браконьєрами

12 лютого 2023 10:30

Він також був Почесним членом кафедри анатомії тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка Національного аграрного університету.

 

«В бою з окупантами під Авдіївкою смертю хоробрих поліг добрий товариш нашої родини, колишній керівник Сулинської рибінспекції на нашій рідній Полтавщині Юрій Антоненко!

Юрій, колишній десантник до 24 лютого минулого року ганяв браконьєрів в Сулинському природоохоронному заповіднику, а зразу після початку повномаштабного вторгнення пішов добровольцем боронити рідну країну…»,- про це в соцмережах сповістив екс-нардеп Ігор Мосійчук.

Дані про смерть Ю.Антоненка редакції також підтвердили у Полтавському рибоохоронному патрулі, де він останнім часом працював заступником начальника відділу "Рибоохоронний патруль".

Проте поки що там не відомо про дату прощання із загиблим Героєм.

Ю.Антоненко народився 29 жовтня 1966 року в с. Чутівка, Оржицького району Полтавської області в родині службовців. З вересня 1973 року по 1982 рік навчався у Чутівській восьмирічній школі. Після закінчення школи у 1982 році Юрій Григорович вступив на навчання до Лубенського медучилища яке закінчив у 1986 році і був розприділений на роботу в Оржицьку центральну районну лікарню де працював на швидкій допомозі.

З квітня 1986 по 1988 роки проходив службу у лавах Радянської армії. Після демобілізації продовжував працювати фельдшером швидкої допомоги Оржицької центральної районної лікарні.

З березня 1997 року Юрій Григорович починає працювати у рибоохороні на посаді дільничного держінспектора Сулинської держриб інспекції. У 2001 році він призначається на посаду старшого держінспектора – заступника начальника Сулинської держрибінспекції.

В цей же час Юрій Григорович без відриву від виробництва навчався на рибогосподарському факультеті Національного аграрного університету, який з успіхом закінчив і отримав диплом магістра.

В березні 2007 року Юрій Григорович призначений на посаду начальника інспекції – старшого держінспектора Сулинської державної інспекції охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства.

Як сказано на сайті «Національного університету біоресурсів і природокористування України», Юрій Антоненко є почесним членом кафедри анатомії тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка Національного аграрного університету.

Немало зусиль він доклав до поповнення представниками іхтіофауни колекцій музею анатомії.

Рішенням кафедри анатомії тварин Національного аграрного університету протокол № 3 від 6 листопада 2007 року Антоненку Юрію Григоровичу за сприяння розвитку музею анатомії кафедри анатомії тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка Національного аграрного університету присвоєне звання "Почесний член кафедри анатомії тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка Національного аграрного університету". 14 грудня 2007 року підчас збору наукових колекцій для анатомічного музею доцент кафедри анатомії тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка Національного аграрного університету Мельник Олег Петрович вручив Юрію Григоровичу диплом та нагрудний знак "Почесного члена кафедри анатомії тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка Національного аграрного університету" № 022.

Вічна пам’ять і слава, справжньому воїну та патріоту!

У бою за Україну, за її волю, свободу та незалежність рибна галузь втратила співробітника Юрія АНТОНЕНКА, заступника начальника відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Полтавського рибоохоронного патруля, який пожертвував найдорожче - власне життя. Про це йдеться на сторінці Полтавський рибоохоронний патруль

"Від самого початку війни добровільно долучився до лав Збройних сил України, бо має кого захищати.

Бракує слів, щоб передати смуток та біль, який торкнувся не лише сім'ї, а й колег, друзів та всіх хто знав мужнього і відважного патріота, воїна, захисника Юрія Антоненка.

Антоненко Юрій віддав рибній галузі понад 25 років, очолював протягом 10 років Сулинський басейновий відділ охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства. Із зброєю в руках мужньо загинув біля с. Авдіївка Донецькоі області.

Невимовна та болюча втрата для нашого колективу.

Тяжко на душі, бо це наш колега, бо усвідомлюємо, що гинуть кращі. Багато хто був знайомий з Юрієм Григоровичем, товаришував, працював, знали його як професіонала, сміливого і завзятого чоловіка.

Приносимо наші найщиріші співчуття дружині, рідним та близьким загиблого.

Був справжнім Героєм!

Тримайтеся.

Низький уклін. Господи, упокой його душу, царство небесне", тт - йдеться у повідомленні.

Рибоохоронний патруль Полтавщини зміцнили новою технікою

Інцидент між рибінспектором та браконьєром: про березовий сік, знищенні докази і отримані травми

Сьогодні у Кременчуці випустили в Дніпро майже 2,5 тонн товстолоба

 

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися