Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 27 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

В Інституті розвитку Кременчука розробляли пропозиції бізнесу до влади

 
 

 

6 августа 2020 15:50

На зустріч прибули 16 учасників - підприємці, що працюють у сфері торгівлі, виробництва, наданні освітніх, ІТ, готельних, транспортних, рекламних послуг, а також експерти - науковці.

В Інституті розвитку Кременчука провели фокус-групу "Визначення ключових проблем розвитку підприємництва і можливостей їх вирішення через повноваження місцевого самоврядування Полтавщини". Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці заступник директора Інституту розвитку Кременчука Андрей Мельник.

Організатори - Аналітичний Центр «Бюро економічних та соціальних досліджень» (Полтава), АСМБР та Інститут розвитку Кременчука за підтримки CIPE (Center for International Private Enterprise).

На зустріч прибули 16 учасників - підприємці, що працюють у сфері торгівлі, виробництва, наданні освітніх, ІТ, готельних, транспортних, рекламних послуг, а також експерти - науковці.

З презентаціями виступили керівник Аналітичного Центру «Бюро економічних та соціальних досліджень» (Полтава) Вадим Штефан та професор кафедри економіки та маркетингу Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського, доктор економічних наук Максим Безпорточний.

В обговоренні проблем підприємництва на місцевому, обласному і центральному рівнях взяли участь приватний підприємець Світлана Некіпіла, помічник Народного депутата України Валерія Гриценко, приватний підприємець Вера Голосная, депутат Кременчуцької міської ради, підприємець Дмитрий Кавунник, директор ТОВ "Компутеррасервіс" Сергей Кохно, начальник відділу Кременчуцького відділення Полтавської ТПП Ольга Діденко, завідувач кафедри економіки Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського професор, д.е.нОльга Маслак, заступники директора Інституту розвитку Кременчука Ольга Коваль і Андрій Мельник та інші.

Учасники сформували перелік питань до влади, вирішення яких могли б сприяти розвитку підприємництва.

 

За матеріалами джерела

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися