Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 28 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

В Кременчуці розпочав роботу експортний форум «Кременчук текстильний»

 

5 августа 2020 17:15

Кременчук вже декілька років є майданчиком для проведення експортних форумів, тренінгів та семінарів для підприємців і промисловців міста і регіону.

В Кременчуці розпочав роботу експортний форум «Кременчук текстильний».

Про це повідомив заступник директора комунального підприємства «Інститут розвитку Кременчука» Андрей Мельник

Організаторами заходу виступили Центр інформаційної підтримки бізнесу Запорізької торгово-промислової палати, партнери - Полтавська ТПП, КП «Інститут розвитку Кременчука».

З привітальними словами до учасників звернулись президент Полтавської ТПП Володимир Олійник, віце-президент Запорізької ТПП Андрій Куц та заступник директора Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник. Керівники палат відмітили роль торгово-промислових палат в сприянні розвитку експорту.

«ТПП - це місточок між підприємцями і владою», - зазначив президент Полтавської ТПП Володимир Олійник.

Заступник директора Інституту розвитку Кременчука з міжнародної діяльності Андрій Мельник розповів про роботу Бюро сприяння експорту, яке створено АСМБР, Інститутом розвитку Кременчука та Кременчуцьким відділенням Полтавської ТПП в рамках Проекту ПРОМІС.

«Кременчук вже декілька років є майданчиком для проведення експортних форумів, тренінгів та семінарів для підприємців і промисловців міста і регіону. З організації цих заходів ми співпрацюємо з посольствами Литви, Польщі, Словаччини, Індонезії, Проектом ПРОМІС, Полтавською ТПП, Запорізької ТПП та Черкаською ТПП», - зазначив виступаючий.

Про інструменти та послуги для МСП Офісу з просування експорту розповіла в.о.директора ДУ «Офіс з просування експорту» Тетяна Міськова.

Лариса Луковина, голова правління ПрАТ «Експортно-кредитне агенство», розповіла про діяльність агенства і чим воно може бути корисним для експортерів.

Тетяна Ізовіт, президент- голова правління асоціації «Укрлегпром» докладно розповіла про ситуацію в легкій промисловості України, нові тенденції та перспективи розвитку. Експерт також розповіла про вплив пандемії коронавірусу на ситуацію в легпромі України.

Олександр Чумаков, директор компанії «Все для швейного бізнесу LEGPROM» розповів як підняти продажі визначеність бренду. Він розповів про власний досвід виживання і розвитку в умовах кризи.

Представник компанії Apple consulting Іван Пустовіт виступив з презентацією «Легкі кроки до прибутку».

Засновник компанії Gatchenko Business Consulting Юлія Гатченко виступила з презентацією «Експорт. Початок», а голова ради Асоціації експортерів і імпортерів Микола Ларін виступив з презентацією «Експорт - 2020 в умовах сучасних викликів для міжнародної торгівлі».

Форум триває. Захід проводиться з використанням протиепідеміологічних вимог.

 

За матеріалами джерела

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться