Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 17 Ноября 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

В Кременчуці за чотири дні до медиків звернулися семеро дітей, яких покусали собаки

 


5 мая 2017 08:00
В Кременчуці за чотири дні до медиків звернулися семеро дітей, яких покусали собаки

Трьом діткам призначене  антирабічне лікування, двоє з них госпіталізовано до травматологічного відділення, один – до хірургічного відділення дитячої лікарні у зв’язку з серйозністю травм.

Кременчуцький міськрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень обласного лабораторного центру МОЗ України повідомляє, що лише впродовж квітневих вихідних та травневих свят до травматологічного пункту дитячої лікарні  звернулося 7 дітей з приводу покусів, нанесених собаками в різних районах міста та за його межами.

Троє постраждалих дітей віком до 3 років, інші в віковій групі 8-11років. Трьом діткам призначене  антирабічне лікування, двоє з них госпіталізовано до травматологічного відділення, один – до хірургічного відділення дитячої лікарні у зв’язку з серйозністю травм. Лікарі констатували у постраждалих дітей пошкодження обличчя,  щоки, скулової ділянки, вуха, області носу, верхньої губи, тулуба, гомілки. У трьох випадках пошкодження, нанесені бродячими тваринами, в інших – тваринами, які мають господаря, або є відомими.

В більшості випадків напади собак були спровоковані: діти гралися та гладили бездоглядних собак; хлопчик проїжджав  на велосипеді мимо собаки та впав; дівчинка каталася на роликах та отримала пошкодження від бродячої собаки.

Лікарі-епідеміологи вкотре попереджають батьків: слідкуйте за дітьми, не дозволяйте їм бавитися з чужими собаками, поясніть дітям про небезпеку, яка має місце при забавах з бездоглядними тваринами, не провокуйте агресію тварин, уважно слідкуйте за дітьми, що пересуваються на велосипедах, роликах, самокатах. А якщо тварина все ж таки нанесла пошкодження, необхідно звернутися до травматологічного пункту для отримання своєчасної медичної допомоги  та забезпечити  нагляд за станом здоров'я тварини у ветеринарного лікаря.

Пам'ятайте, виконуючи ці прості рекомендації, ви убезпечуєте здоров’я дитини та уникаєте дорого вартісного лікування. 

         

Зав. відділення профілактики  інфекційних захворювань  Лариса Коровіна                                

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться