Кременчуцька газета
Неділя, 25 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

В магазині Сервіс-Маркет розповіли, як ідентифікувати несправність газового котла

7 грудня 2023 10:40

Газова опалювальна техніка — ефективне, але відносно небезпечне у використанні обладнання. В подібних системах можуть виникати несправності, що призводять до витоку газу або чадного газу. Щоб такого не траплялося, потрібно стежити за роботою котла та вміти визначати його стан. Спеціалісти магазину Сервіс-Маркет розповіли, як ідентифікувати нестабільну роботу котла опалення.

Ознаки того, що з газовим котлом не все гаразд

  • Нестабільне горіння полум'я. Полум'я має бути стабільним та синього кольору. Жовтий або помаранчевий колір вказує на неповне згоряння газу, що може бути ознакою засмічення пальника або неправильного налаштування.
  • Незвичайні звуки. Шуми, такі як гудіння, свист, стукіт або тріск під час роботи котла можуть вказувати на проблеми з вентилятором, теплообмінником або іншими внутрішніми компонентами. Ще однією ознакою може бути циркуляційний насос, що вийшов з ладу.
  • Знижена ефективність опалення. Якщо котел працює, але опалення слабке або нерівномірне, це може вказувати на засмічення або зношування частин котла.
  • Виток води або газу. Будь-які витоки, вологість або запах газу навколо котла є серйозними ознаками, що вимагають негайної уваги.
  • Підвищення рівня чадного газу. Наявність чадного газу є небезпечною ознакою, яка може вказувати на неправильне згоряння газу. Встановлення детекторів чадного газу поруч із котлом допоможе вчасно виявити таку проблему.
  • Вимкнення котла. Якщо обладнання часто вимикається сам по собі, причиною проблеми може некоректна регуляція роботи. Ймовірно, потрібно купити новий датчик температури для котла або датчик тиску.

Сучасні газові котли часто оснащені системами самодіагностики, які показують коди помилок при виникненні проблем. Якщо такої системи немає, можна самотужки спробувати визначити проблему або звернутися до спеціалістів.

Де купити запчастини до газових котлів?

Усе необхідне для відновлення роботи опалювальної системи можна купити в інтернет-магазині Сервіс-Маркет. Його фахівці підберуть деталі для котла за його моделлю і оперативно відправлять по Україні у зручний спосіб. Усі товари в каталозі мають високу якість та постачаються від провідних світових виробників. Своєчасне виявлення проблем з котлом та їхнє усунення допоможе завжди підтримувати комфортну температуру в оселі та залишатися в безпеці.

 
На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися