Кременчуцька газета
Четверг, 13 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

«В недобудові хлопці примушували неповнолітнього робити дії непристойного характеру та ображали його»: суд покарав батьків

23 вересня 2022 08:30

Судова справа.

16 серпня 2022 року дев’ятирічний хлопчик гуляв з друзями. Потім вони пішли в недобудову по вул. Багратіона, де почали знущатися над малолітнім. В недобудові хлопці примушували дитину робити дії непристойного характеру, а оди з друзів це все знімав на мобільний телефон. При цьому всі сміялися і ніхто за друга не заступився. Ображена дитина згодом прийшла додому і про все дізналися батьки, а потім правоохоронці. Після розслідування справи на батьків ображчиків були складені адмінпротоколи за ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

19 вересня 2022 року судді Крюківського районного суду Кременчука Світлана Фадєєва та Василь Хіневич, розглянули справи про адміністративне правопорушення про притягнення до адміністративної відповідальності батьків дітей, які ображали іншу дитину.

В ході суду батьки вину визнали, але пояснили, що вони приділяють дітям вільний час, турбуються про них, слідкують за навчанням, виховують та забезпечують їх потреби.

Мати дитини, яка знімала все, що відбулося на мобільний телефон, заявила, що син навчається посередньо, обов`язків постійних не має, але допомагає їй по господарству, що вона просить. Кожного разу, як син йде гуляти, вона з ним розмовляє, попереджає, щоб не чинив поганих вчинків. Повертається додому син не пізніше 20 години. Увесь час вона не в змозі його контролювати, оскільки працює. Про те, що сталося 16 серпня 2022 вона довідалася від працівників поліції та провела з сином бесіду з приводу виниклої ситуації.

Сам неповнолітній допитаний судом в присутності законного представника, суду пояснив, що 16 серпня 2022 він з друзями гуляв, потім вони вирішили йти в недобудову. В недобудові хлопці примушували хлопця робити дії непристойного характеру, а він, це все знімав на мобільний телефон. Навіщо знімав пояснити не зміг. Бажання заступитися не було, бо всі сміялися. У вчиненому розкаюється, шкодує про те, що робив.

Заслухавши всі справи, судді визнали винними батьків у вчиненні адміністративного правопорушення за ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення та стягнули з кожного з них, штраф в сумі 850 грн. на користь держави.

Штраф підлягає добровільній сплаті протягом 15 днів з дня вручення копії постанови, а вразі оскарження такої постанови не пізніше як через 15днів з дня повідомлення про залишення скарги беззадоволення. У разі несплати правопорушником штрафу у зазначений строк, у порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується  подвійний розмір штрафу в розмірі 1 тис 700 грн.

З кожного з батьків стягнуто на користь держави судовий збір в розмірі 496,20 грн.

Постанова судді може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд м. Кременчука протягом десяти днів з дня винесення постанови.

 

Олег Булашев

Фото ілюстративне

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися