Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 4 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

В рамках Кіноклубу DOCUDAYS UA вихованці Кременчуцької виховної колонії вивчали правовий статус людини

 

12 февраля 2018 08:30

В робочих групах юнаки записали права, які вони найбільше хотіли б зберегти, і три обов’язки, яких вони найбільше б хотіли позбутися, пояснили свій вибір.

11 лютого 2018 року в рамках кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA юнаки державної установи «Кременчуцька виховна колонія» переглянули документальну стрічку «Абетка», яку створила Мадлі Ляене – документаліст-фрилансер з Естонії.

На початку перегляду модератор разом з хлопцями згадала основні права та обов’язки людини, які регламентуються національним та європейським законодавством. Провели між ними паралелі. Юнаки переглянули стрічку. Виокремили ідею та спробували придумати власні назви до фільму. Перегляд супроводжувався методом «стоп-кадру», під час якого хлопці називали проблеми, пов’язані із правом жінки реалізувати себе. Наприкінці зустрічі та в рамках курсу з розвитку соціальних і життєвих навичок «Громадянство», запропонованого експертами Ради Європи і Європейського Союзу, учасники виконали вправи «Отримання допомоги та поради» та «Вправа на сортування». В робочих групах юнаки записали права, які вони найбільше хотіли б зберегти, і три обов’язки, яких вони найбільше б хотіли позбутися, пояснили свій вибір. Склали список неочікуваних потреб, які виникатимуть у хлопців після звільнення. Щодо кожної потреби написали джерело допомоги чи поради.

Начальник колонії Олександр Сайко наголосив на тому, що заняття в Кіноклубі у майбутньому допоможе вихованцям бути більш свідомими своїх прав і обов’язків.

 

Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться