Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 18 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

В усіх регіонах України якість освіти перевірятимуть новостворені органи

 

20 листопада 2018 17:45

Територіальні органи відповідатимуть за дотримання якості освіти та якості освітньої діяльності. 

В усіх регіонах України створять територіальні органи, які відповідатимуть за дотримання якості освіти та якості освітньої діяльності. Новий орган і називатиметься Державна служба якості освіти України, йдеться у рішенні Кабінету міністрів від 7 листопада.

До кінця року розпочнуть набирати спеціалістів, які будуть допомагати школам у побудові та покращенні якості освіти у школах.

Серед їхніх задач: інституційний аудит шкіл, надання рекомендацій щодо організації та функціонування їх роботи, експертиза та затвердження нетипових освітніх програм, акредитація неурядових організацій незалежно оцінюватимуть якість освіти і діяльності шкіл.

В рішенні Кабміну зазначається, що утворення нової служби дозволить закласти основу для формування і розвиткузовнішньоїсистемизабезпеченняякостіосвіти, реалізації прав та інтересівучнів, шкіл та держави в цілому.

Нагадаємо, що в рамках реформиНовоїукраїнськоїшколибулоліквідованоатестацію та державнийнагляд за діяльністюзакладівосвіти. Натомість, введено новий інструмент зовнішньої системи забезпечення якості – інституційний аудит, який і повинна здійснювати Державна служба якості освіти.

Експертка з освітньої реформи проекту “Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ”, якийреалізує Центр Ейдос за підтримкипрограми U-Lead  Лілія Боровець зазначає, що це кардинально новий підхід оцінювання якості освіти у навчальних закладах.

«Це новий підхід та альтернатива застарілим перевіркам навчальних закладів. Державна служба якості освіти буде помічником та радником, щоб покращити весь в цілому процес надання освітніх послуг, реагувати на проблемні питання шкіл», - підкреслила Лілія Боровець.

 

За інформацією джерела

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися