Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 26 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Вдова кременчужанина - учасника УБД не домоглася виділення їй земельної ділянки через непорозуміння з роботодавцем чоловіка

 

19 грудня 2018 14:55

Їй порадили звертатися з судовим висновком.

Сьогодні на засідання робочої групи з питання визначення порядку забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції прийшла кременчужанка, яка прохала допомогти їй із отриманням земельної ділянки за даною програмою.

Як пояснила жінка, її чоловік пішов добровольцем в АТО в 2014 році, після чого повернувся та працював волонтером при одному із підрозділів. У 2015 році він помер від раку.

І не дивлячись на те, що покійний мав посвідчення учасника бойових дій на сході України, домогтися виділення земельної ділянки жінка не може уже тривалий час.

Як пояснили на комісії, проголосувати за виділення ділянки учасники не можуть, оскільки немає судової експертизи - підтвердження того, що смерть настала у результаті участі у військових діях. Хоча як стверджує вдова, смерть сталася на роботі волонтерства.

Однак сам роботодавець написав документ про звільнення трьома днями раніше смерті - заднім числом. Із цього приводу вона судиться з роботодавцем близько трьох років.

Члени комісії утрималися від прийняття рішення та порадили звертатися з судовим висновком.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися