Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 2 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Велике переключення: з 1 липня абоненти Інтертелекому зможуть продовжувати отримувати послуги фіксованої телефонії від Укртелекому

 

 

11 червня 2021 12:15

Укртелеком готовий забезпечити абонентів Інтертелекому послугами телефонії, зберігаючи їх номер, у низці областей.

 

З 1 липня абоненти у Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській, Київській областях та м. Київ зможуть користуватися послугами телефонії від Укртелекому.

АТ «Укртелеком» забезпечуватиме послугами  телефонії  абонентів ТОВ «Інтертелеком», який обмежує надання  телефонного зв’язку за технологією CDMA у  низці областей: Вінницькій, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській областях та м. Київ.

Укртелеком має усі необхідні ресурси для забезпечення якісними послугами абонентів – фізичних і юридичних осіб, які висловлять бажання продовжити користуватися послугами телефонного зв’язку та зберегти свій абонентський номер шляхом надання згоди на переключення. Укртелеком пропонує користувачам тарифи, максимально наближені до діючих на даний час тарифних планів оператора Інтертелеком.

Процес «міграції» абонентів розпочинається з отримання повідомлення від Інтертелекому щодо можливості переходу на мережу Укртелекому з відповідними покроковими інструкціями.

Укртелеком, у свою чергу, оперативно розглядатиме всі отримані від Інтертелекому заявки на переключення.

Нагадаємо, що відповідно до вимог чинного законодавства Укртелеком звертався до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, з проханням частково переоформити дозволи на використання номерного ресурсу ТОВ «Інтертелеком», що використовуються абонентами.  

Рішення НКРЗІ та дії операторів направлено, насамперед, на забезпечення безперервного надання послуг фіксованої телефонії абонентам.

https://ukrtelecom.ua/presscenter/velike-pereklyuchennya-z-1-lipnya-abonenti-intertelekomu-zmozhut-prodovzhuvati-otrimuvati-poslugi-fi/

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися