Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Веслувальник з Кременчука Сергій Ємельянов став чемпіоном світу з параканое

25 августа 2018 13:00

У Португалії на чемпіонат світу з параканое Сергій Ємельянов фінішував першим з часом 39,031 с на дистанції 200 м, чим підтвердив звання чемпіона світу.

Про це повідомили в Полтавській ОДА.

Сергій Ємельянов захистив титул чемпіона світу, вдруге приїхавши до фінішу найшвидше.   Він став паралімпійським чемпіоном світу у нозології KL3 із веслування на дистанції 200 метрів, адже у фіналі “А” фінішував першим із результатом – 39,031 секунди.

Ємельянов випередив суперників майже на 2 секунди.

Сергій Ємельянов уже четвертий рік поспіль перемагає на параолімпійських чемпіонатах світу з веслування.