Вы здесь

Весляр з Горішніх Плавнів здобув «золото» на Чемпіонаті світу з веслування

7 сентября 2017 14:05

Ще один спортсмен з Горішніх Плавнів завоював третє місце.

Спортсмен з Горішніх Плавнів Євген Хоруженко став чемпіоном світу в складі української клубної команди, яка виграла «золото» на Чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон» на дистанції 500 метрів (категорія Master 40+, Mixed).

Про таке повідомляє Світанок Полтавщини з посиланням на відділ культури, спорту і туризму.

За цими даними, ще один спортсмен з Горішніх Плавнів – Олексій Травніков в складі цієї клубної команди завоював третє місце в класі Open 20.

З 4 по 8 вересня у Венеції триває Чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон» (федерація ICF).