Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 23 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський після відвідин "АвтоКрАЗу": Збройні сили України мають бути оснащені якісними вантажівками вітчизняного виробництва

 

 

18 травня 2021 14:25

«Важливо, щоб країна з багаторічним досвідом та реальним власним потужним потенціалом з виробництва вантажівок, зразки якої відомі у всьому світі, не втратила технологічних можливостей, а розвивала їх, поліпшуючи свої позиції на ринку».

 

Сьогодні, 18 травня Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський разом з Міністром оборони України Андрієм Тараном відвідав з робочим візитом ПрАТ «АвтоКрАЗ».

Як повідомляє прес-служба міністерства, посадовці ознайомилися з продукцією військового призначення, що виготовляється підприємством, та оглянули потужності основного виробництва.

Утім, основною метою візиту, за словами Олега Уруського, було обговорення з керівництвом заводу, головами Кременчуцької районної та Полтавської обласної держадміністрацій Олегом Лєдніком і Олегом Синєгубовим проблемної ситуації, що склалася довкола цього, без перебільшення, стратегічного вітчизняного виробника вантажних автомобілів.

«Наразі Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продає пул активів «Дельта банку» і банку «Фінанси та кредит», що зараз проходять процедуру ліквідації. Основну частину лоту становлять борги саме групи «АвтоКрАЗ» – ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод». Ця ситуація впливає на процес оборонних закупівель», – зазначив Віце-прем’єр-міністр України.

За словами Олега Уруського, з боку військових існує низка питань до якості техніки, що випускається підприємством.

«Як наслідок, у Збройних Силах України доводиться спостерігати зростання кількості вантажівок іноземного виробництва, ухвалюються рішення щодо розміщення ряду нових зразків озброєння не на вітчизняному шасі. Своєю чергою ПрАТ «АвтоКрАЗ» наголошує на потребі збільшити оборонне замовлення та на ритмічності оплати за виготовлену продукцію», – сказав очільник Мінстратегпрому.

Олег Уруський наголосив, що ситуація потребує пошуку оптимального рішення.

«Важливо, щоб країна з багаторічним досвідом та реальним власним потужним потенціалом з виробництва вантажівок, зразки якої відомі у всьому світі, не втратила технологічних можливостей, а розвивала їх, поліпшуючи свої позиції на ринку», – вважає посадовець.

Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський висловив переконання, що вітчизняні збройні сили мають бути оснащені якісними українськими вантажівками.

«І це має бути в пріоритеті!» – додав очільник Мінстратегпрому.

Доповнено.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зазначив, що нині ПрАТ «АвтоКрАЗ» – стратегічне для області підприємство – переживає не кращі часи, і надважливо зберегти його потужності та робочі місця.

"Сьогодні разом із Віце-прем’єр-міністром України – Міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олегом Уруським та Міністром оборони України Андрієм Тараном планово відвідали «АвтоКрАЗ» у межах реалізації заходів щодо виведення підприємства з кризи.

Наголосив на тому, що підприємство потребує державних інвестицій, замовлень і модернізації, щоб стати потужним національним товаровиробником. Із боку обласної державної адміністрації робимо все для того, щоб «АвтоКрАЗ» не втратив свої технологічні можливості, а люди отримували заробітну плату без затримок",- зазначив О.Синєгубов.

 

Олег Булашев 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися