Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 5 Серпня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Від кременчуцьких депутатів чекають згоди на покупку історичної будівлі за більше ніж 15 мільйонів гривень

 

 

21 лютого 2018 11:20
Від кременчуцьких депутатів чекають згоди на покупку історичної будівлі за більше ніж 15 мільйонів гривень

Також виставлено на продаж нерухоме майно, яке пропонують придбати за гроші міста разом з будівлею банку і допоміжними спорудами.

На сайті Кременчуцької міської ради оприлюднено проект рішення «Про надання згоди придбання майна у комунальну власність територіальної громади міста Кременчука».  

Згідно з цим рішенням, депутатам пропонують надати згоду на придбання у комунальну власність міста з власності  публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» адміністративної будівлі банку, допоміжних будівель, споруд

«Погодити    вартість    придбання   адміністративної  будівлі банку,допоміжних будівель, споруд та інших основних засобів, що знаходяться  по  вул.  Перемоги, буд. 9/1 в місті Кременчуці, у сумі 12 708 333,00 (дванадцять мільйонів сімсот вісім тисяч триста тридцять три)  грн. 00 коп. (без ПДВ) та 15 250 000,00 (п'ятнадцять мільйонів двісті п’ятдесят тисяч) грн. 00 коп. (з ПДВ)», - йдеться в проекті рішення.

Покупку планують здійснити в другому кварталі поточного року. Бо у проекті рішення є доручення департаменту фінансів передбачити у міському бюджеті на ІІ квартал 2018 року відповідні кошти.

До речі, у вищеназваному проекті рішення передбачаються ще й витрати, пов’язані з покупкою будівлі банку.

Депутатам запропонують затвердити перелік нерухомого майна, яке розташовується в будівлі «Укрсоцбанку», та продається разом. Це кондиціонери, система охорони, автоматична  пожежна сигналізаці, система оповіщення людей про пожежі, вмонтовані шафи, стелажі тощо. Всього на суму 344 тисячі 508 гривень.

Обов`язковою умовою укладення договорів купівлі-продажу та договорів оренди пам`ятки архітектури  місцевого значення «Будинок Кременчуцького відділення Державного банку Російської імперії» є наявність  у продавця охоронного договору та відповідних погоджень Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.

Як повідомлялося раніше, пам'ятка архітектури місцевого значення - Будинок Державного Банку, де розміщується відділення «Укрсоцбанку», був виставлений на продаж в листопаді торік.

У мерії повідомили, що однією з умов продажу об'єкта є продовження  терміном на три роки договору оренди приміщень з банком щоб він працював в місті і в подальшому.

*Будинок Державного Банку - історична будівля в Кременчуці на перетині вулиць Перемоги та Ігоря Сердюка, яку побудовано в 1900 році. Банківська будівля ні своїм місцем розташування, ні зовнішнім виглядом не вписувалося в ансамбль будівель початку XIX століття.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися