Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 12 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Від платників Кременчуцької ОДПІ до Державного бюджету надійшло 1,6 мільярдів грн

 

2 октября 2018 15:00

Від початку року платники податків Кременчуцької ОДПІ спрямували до Держбюджету майже 97 млн грн. військового збору.

За 9 місяців 2018 року платники податків Кременчуцької ОДПІ забезпечили до державного бюджету 1 мільйард 694 мільйонів 386 тисяч грн. Коментуючи надходження, в. о. начальника Кременчуцької ОДПІ Андрій Якименко підкреслив, що порівняно з аналогічним періодом минулого року вони збільшились на 296,3 мільйонів, або майже на  21,2 відсотків.

Серед основних джерел наповнення державної казни перше місце посідає податок на додану вартість, надходження якого складають 637,2 млн. грн, що на16 млн грн більше, ніж торік.

Також до державного бюджету надійшло 477,2 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб, 115 мільйонів  гривень  податку на прибуток, майже 97 мільйонів гривень військового збору, 302,6 мільйонів рентних платежів та 57,2 мільйонів  екологічного податку.

  В той же час, за січень – вересень 2018 року платники  податків Кременчуцької ОДПІ спрямували на потреби української армії 96 млн. 918 тис. грн військового збору. Перерахована до держбюджету сума військового збору проти аналогічного періоду минулого року зросла на 22,3 мільйони  гривень, або майже на 30 відсотків.

Зазначимо, що військовий збір в Україні справляється з 3 серпня 2014 року . Упродовж 2018 року справляння військового збору – подовжено. Його ставка складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Платниками патріотичного збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, а також податкові агенти. 

 

Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться