Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 27 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Від початку виборчого процесу по області зафіксували 38 повідомлень про ймовірні порушення

 

1 июля 2019 17:45

Серед них 25 інформацій, що стосуються можливої незаконної агітації.

На Полтавщині від початку виборчого процесу поліція зареєструвала 38 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. Як повідомив начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості щодо ймовірного перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого права (ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України).

В матеріалах, що на часі досліджують слідчі, йдеться про можливі факти використання бренду однієї з політичних партій та введення виборців в оману.

Також до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості щодо ймовірного перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого права (ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України).

В матеріалах, що на часі досліджують слідчі, йдеться про можливі факти використання бренду однієї з політичних партій та введення виборців в оману.

25 інформацій, які за цей час надійшли до поліції, стосуються можливої незаконної агітації. За підсумками опрацювання повідомлень складено 3 адміністративних протоколи за ч. 1 ст. 212-13 КУпАП (Виготовлення друкованих матеріалів передвиборної агітації без необхідних вихідних даних). У трьох випадках «порушення порядку агітації», що були обліковані поліцією, відсутні ознаки правопорушення, щодо решти ще триває перевірка.

Полковник поліції також зазначив, що не підтвердилися два повідомлення щодо ймовірного підкупу виборців. Звернення про розміщення неправдивої інформації стосовно виборчої програми,  повідомлення про хуліганство та декотрі інші інформації – на стадії опрацювання.

 

 

Аріна Алініна

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться