Кременчуцька газета
Вівторок, 18 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Від школи розвідки до інструктора з тактичної підготовки: історія кременчуцького гвардійця з позивним «Ангел»

9 серпня 2022 12:55

27 років військового досвіду, більше десятка ротацій та 8 років війни викували з Олександра професіонала військової справи.

«По-чесному» - саме з такою фразою йде по життю наш герой з позивним «Ангел». Завжди товариський, щирий та справжній. Сашко завжди прийде на допомогу тому, хто її потребує.

Його історію опублікували на сторінці Військова частина 3059 Національної гвардії України

Ще в далекому 1995 році Олександр пішов на строкову службу. За особистим бажанням та з любов’ю до військової справи потрапив до школи розвідки, де все і почалося. Щоденні тренування, заняття спортом та отримання основної бази знань дали великі можливості у майбутньому.

2014 рік став для нього переломним моментом:

«Я одразу пішов до військкомату, хотів потрапити до будь-якого підрозділу у якості розвідника. Буквально через декілька діб потрапляю до бригадної розвідки. Показавши свої професіональні вміння та навички, командування бригади вирішує мені присвоїти головного сержанта та запропонували очолити групу головного дозору», - розповідає «Ангел».

Гвардієць навчався по канадсько-британській системі «#Orbital». Пройшовши програму вивчав навички ведення бою у місті, за що був нагороджений дипломом з відзнакою. Після підписання першого контракту одразу почався його перший бойовий досвід. Стояв на обороні та відсічі противника на таких напрямках: Старий Айдар, Мар’янка, пройшов бої в двох промзонах Авдіївки.

Після закінчення контракту в бригаді Олександр вирішив змінити екіпірування розвідника на форму #НГУ і впроваджувати свій набутий досвід. Вже у 2020 році долучився до лав Національної гвардії України щоб навчати молодих воїнів та передати їм свої навички, здобуті на полі бою.

27 років військового досвіду, більше десятка ротацій та 8 років війни викували з Олександра професіонала військової справи. Зараз «Ангел» разом з військовослужбовцями НГУ на бойовій позиції та все одно продовжує їх навчати. За вищевказаною системою «Orbital» Олександр навчає гвардійців навичкам та правилам ведення бою у місті. Щоденні #тренування на кшталт штурм будівлі, зачистка від можливого противника, звільнення заручників.

«Я завжди намагаюся чітко та вірно доводити інформацію до бійців. Адже правильне відпрацювання зараз – врятоване своє життя або життя побратима на полі бою. Слід розуміти, а головне чути мої поради, кожен маневр виконувати на всі сто відсотків. На даному етапі проведення занять я задоволений успіхами бійців», - прокоментував частину занять «Ангел».

Побратими Сашка, які повертаються з ротації, дякують йому за бойовий вишкіл та постійні тренування, які зберегли життя багатьом гвардійцям.

«Я задоволений Сашком та його працею. Під час занять я спостерігаю за бійцями, які у кожен рух вкладають всі свої сили, як напроти Сашко – всю свою душу у улюблену справу, у справу всього життя. Сподіваюся й надалі «Ангел» буде навчати особовий склад і підіймати бойовий дух гвардійців», - говорить командир відділення інструкторів.

 

 

Антоніна Озерна

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися