Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 24 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Від творчості до служби – один крок»: історія кременчуцького військового

 
 

 

27 сентября 2020 13:00

Що таке талант? Талант – це хист людини до чогось цікавого, до якоїсь справи. От саме в частині 3059 Національної гвардії України є справжній талант.

Дмитро Дурсенєв – не тільки захисник Батьківщині але ще диригент хору, гарний соліст, та дуже творча людина. Про це повідомили на сторінці Військова частина 3059 Національної гвардії України

Пан Дмитро розповів свій цікавий життєвий шлях.

- Які були мрії у дитинстві, та чи здійснились вони?

«Народився я в селі Ясне, Мелітопольського району. З дитинства проявляв музичні здібності та бажання виступати на сцені. Навчався у музичній школі по класу фортепіано. З 2009-2013 навчався у музичному училищі ім. П. Майбороди за спеціальністю «хорове диригування». Після училища, вступив до Донецької академії мистецтв ім. С. Прокоф’єва», – згадує Дмитро про мрії з дитинства, які стали реальними у майбутньому.

- Чи змінилася подальша доля молодого таланту, з початком бойових дій на Донеччині?

«Так, з початком бойових дій на Сході України, мені довелося перевестись до Харківського університету мистецтв ім. І.П. Котляревського де здобув вищу освіту за кваліфікацією «диригент хору, науковець-дослідник, викладач закладу вищої освіти». Паралельно, з 2015 року працюю в Харківській обласній філармонії, а саме в камерному хорі ім. В. Палкіна на посаді «артист хору». З 2017 року на посаді диригента хору, маю досвід виступів не тільки як диригент але і як соліст. Не одноразово був запрошений на виконання сольних партій до інших колективів Харкова», - ось так вплинули бойові дії на творчий розвиток та успіх Дмитра.

- Цікаво, чи були виступи за межами країни?

«Так, звісно були. Я виїжджав на гастрольні виступи в якості артиста хору за межі нашої країни, до Іспанії, Нідерландів, Чехії та Греції», – згадує з посмішкою Дмитро.

- Чи надихнув час у армії, та чи з’явилися нові творчі ідеї?

«Після служби повернусь і продовжу займатися своєю творчою діяльністю. За рік служби назбиралося багато ідей, в найближчий час маю велике бажання зробити концертну програму», – натхненно повідомив Дмитро.

Військова 3059 Національної гвардії України частина пишається, що саме в їхній частині є такі таланти, про які буде приємно згадати!

 

За матеріалами джерела

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися