Кременчуцька газета
Середа, 28 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Відносно посадовців Градизької сільради Уповноваженим ВРУ з прав людини відкрито адмінсправу

17 жовтня 2022 16:45

Не надали суми зарплат Мирослава Носи.

7 липня 2022 року редакція "Кременчуцької газети", з метою підготовки публікації, звернулася до селищного голови Градизька Мирослава Носи із запитом, в якому просила, як і раніше, надати інформацію стосовно сум його зарплат за перше півріччя 2022 року.

Більше, ніж через місяць, 17 серпня 2022 року на вищевказаний запит було надано відповідь, за підписом начальника загального відділу Фелікса Швидкого, в якому зазначається, що зарплата селищного голови та заступників здійснюється, відповідно до кошторису, передбаченого в бюджеті на 2022 рік. Усі виплати проводяться згідно постанови КМУ №268 від 09.03.2006 р та рішень Градизької селищної ради.

Таким чином, виконком відмовив редакції в отриманні чіткої відповіді, а саме - інформації стосовно сум зарплат селищного голови Мирослава Носи за перше півріччя 2022 року.

19 серпня 2022 року редакція звернулася з приводу відмови в отриманні інформації до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Після цього, 16 вересня 2022 року селищний голова Градизька Мирослав Носа прислав до редакції листа, в якому пише, що суми його зарплати стануть відомі у декларації за 2023 рік.

Така відповідь не задовольнила редакцію і журналісти знову звернулися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Ми вважаємо, що відмова у наданні запитуваних інформації /документів є незаконною і має ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 212-3 КУпАП, що потребує реагування з боку Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Журналісти попрохали Уповноваженого провести перевірку на предмет вчинення адмінправопорушень посадовими особами виконавчого комітету Градизької селищної ради у зв’язку з відмовою у наданні публічної інформації стосовно сум зарплат селищного голови Мирослава Носи за перше півріччя 2022 року.

Притягти до адміністративної відповідальності осіб, які протиправно обмежили доступ до публічної інформації стосовно сум зарплат селищного голови Мирослава Носи за перше півріччя 2022 року за статтею 212-3 КУпАП;

Направити до виконавчого комітету Градизької селищної ради акти реагування на вищезазначені порушення мого права на доступ до публічної інформації з метою їх усунення та надання запитуваних мною відомостей/документів.

17 жовтня директор Департаменту моніторингу додержання інформаційних прав Віталій Нікулін повідомив, що за результатами розгляду звернення редакції прийнято рішення про відкриття провадження у справі про порушення прав і свобод людини і громадянина відповідно до статті 17 Закону України "Про Уповноваженого Верховної ради з прав людини".

 

 

Марина Соловей


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися