Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 15 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Відома кременчуцька активістка Юлія Цибульська балотується у Верховну Раду

 

 

2 липня 2019 16:45

На виборах до Верховної Ради з’явилося нове обличчя від Кременчука. Відома активістка Юлія Цибульська подала свою кандидатуру як самовисуванка. Головний акцент кременчужанка робить на економічних та освітніх інноваціях.

Серед пунктів передвиборної програми є боротьба з корупцією, сучасна освіта, вирішення екологічних проблем, створення робочих місць та активне залучення жінок до сфер державного управління.

« Я, Цибульська Юлія Володимирівна, вперше йду до Верховної Ради України з однією метою – довести рівень життя українців до рівня найрозвинутіших країн Європи та світу вже сьогодні.  Кременчук – місце мого народження та життя. Саме тут планую впроваджувати інновації та нестандартні підходи до розбудови ключових сфер міста, які дадуть можливість швидко відчути зміни. Тому що я хочу, аби не лише наші діти жили у заможній державі. Я хочу, аби ми провели наше власне життя тут, гідно, в економічно стабільній країні», - заявляє кандидатка.

Юлія – магістерка з економіки та правознавства, п’ять років займається власним бізнесом. Вона - власниця успішних освітніх організацій освітнього центру Insha Osvita, школи ІТ-технологій та інновацій doITschool. Крім того, кременчужанка є власницею туристичного центру Kosmopolit.UA.

«Малий та середній бізнес - саме на цьому тримається економіка нашої країни. На тих людях, які кожного дня будують нашу країну, розвиваючи сферу послуг, харчування, транспорту, освіти, медицини, спорту тощо. Вони створюють робочі місця та сплачують податки. Держава повинна стимулювати підприємництво та створювати можливості для кожного. Я буду робити все, аби доходи українців росли. Я це роблю вже зараз, навчаючи підприємництву підлітків та жінок», - говорить Цибульська. 

У Кременчуці Юлію знають і завдяки активній громадській позиції. Вона є головою громадської організації «Інша жінка». Її організація займається поширенням доступної освіти та можливостями для жінок. 

Раніше кременчужанка підкорювала телевізійне шоу «Нові лідери». Минулорічний її проект представив мережу сучасних освітніх центрів нового покоління, де кожен може отримати  якісні знання, професійно переорієнтуватися, впровадити свої власні ідеї та винаходи у дослідницьких лабораторіях. Такий освітній простір вже існує у вже згаданому раніше центрі «Інша освіта».  Цього року вона презентувала проект «Жіноча коаліція України», головна увага якого була спрямована на підвищенні рівня освіченості жінок в економіці, політиці, юриспруденції, психології та популяризації жіночих ініціатив в бізнес-сфері та політиці.

За словами Цибульської, її виборці мають власну думку та позицію, дивляться в бік інновацій та нових нестандартних підходів до вирішення проблем міста. Це люди, що хочуть бачити реальні справи, а не читати гасла. 

 

«Моя робота - постійна. Я кожного дня працюю, аби люди отримували якісні знання, змінювали професії, заробляли гроші. Саме в стінах нашого центру кременчужани безкоштовно вивчають англійську та польську мови, діти-сироти та люди з інвалідністю безкоштовно відвідують наші мовні курси та заняття з програмування.

Велика політика мені потрібна для того, аби дати більшій кількості людей сучасні звання. А значить - і робочі місця та стабільність», - каже Цибульська.  

Ознайомитися із повною програмою Юлії Цибульської можна за ЦИМ посиланням.

Нагадуємо, що позачергові парламентські вибори призначені на 21 липня 2019 року. 

 

Політична реклама

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися