Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 16 Октября 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Відправити дитину в табір не так-то просто - по папірець на меддовідку кременчужанам доводиться ходити по декілька разів

 

19 июня 2019 10:50

Декілька папірців і купа проблем.

Зараз пора, коли дітей відправляють у дитячі табори. Здавалося б, що тут проблематичного: здати необхідні аналізи та пройти лікаря.

Однак не тут-то було. У дитячій поліклініці на Павлова, виявляється, це проблема.

Кременчужанка розповіла, як її 15-річна донька проходили медогляд перед табором. У поліклініку прийшла 18 червня після обід.

«Путівку в табір вона отримала як обдарована дитина, тобто, знали, що може бути путівка, але точної дати не знали. Нам повідомили, що їдемо в табір за тиждень перед виїздом. Так, як минулий понеділок був вихідним днем, то і питання по путівці вирішували у вівторок. І вже в поліклініку дитина звернулась після обід. У  Реєстратурі повідомили – що вже її педіатр завершила прийом, а завтра «День здорової дитини», тож приходити варто не раніше четверга. І взагалі, треба записуватися до педіатра заздалегідь», - розповіла жінка.

Кременчужанка переймається, що в понеділок вже має бути медична довідка на руках, тобто на її оформлення один день.

І вже наступного ранку жінка пішла з дитиною. Цього разу реєстраторки не були настільки категоричними. Хоч вказали, що можна взяти направлення на аналізи в двох кабінетах, де ведеться прийом. І то, як захочуть це зробити медсестри.

«Нас таки, які збирають в табір, було цього ранку чимало. Не педіатри, ні медсестри, що були на прийомі, не відмовили – та все ж виходить, ніби ми когось просимо і нам роблять уступки. І так з року в рік – як при отриманні довідок в табори відпочинку, як в дитсадок, тощо. То чому не можна виділити окремий кабінет на першому поверсі, щоб там працювала медсестра, яка видавала направлення на аналізи. Написати папірець – хвилина справи. При цьому батькам і дітям не треба ходити по всій поліклініці. І вже з готовими аналізами йти до педіатра. І робота не самих лікарів, а адміністрації», - описала проблему кременчужанка.

Кременчуцька газета хотіла поставити це питання керівниці КНМП ”Центр первинної медико-санітарної допомоги №3” Марії Чорнявській. Та за телефонами, які вказані на офіційному сайті Кременчуцької міської ради, дозвонитися не можна.

До речі, кременчуцькі батьки, які стикались із взяттям подібних медичних довідок в поліклініках інших ЦПМСД, теж зазначають, що ситуація схожа. Треба ще походити, аби їх отримати.

Нагадаємо, у Кременчуці в дитячій поліклініці тепер туалет не слугує ізолятором, та тепер ще треба знайти його.

Читайте: Прийом хворих дітей по-новому: в жахливому ізоляторі та поруч із здоровими дітьми.

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться