Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Виграй скарби ордену Тамплієрів, вирвись з моргу-лабораторії чи пограбуй банк - незвичайні розваги для тих, хто хоче дози розумного адреналіну

 

8 ноября 2018 13:05

Редакція Кременчуцької газети уже втретє випробовує квест-кімнати нашого міста.

Не так давно у Кременчуці з’явилася захоплююча розвага для тих, хто цінує інтелектуальні розваги та логічне мислення, поєднані з екстремальними випробуваннями - Quest-room "Адреналін". Так, на аналог крутої телепрограми «Форт Боярд», щоправда, з меншими масштабами, у Кременчуці можна прийти з друзями у кілька місць.

Такі змагання не лише на логіку: тут перевіряється згуртованість друзів чи колег, а  також те, чи витримає команда нелегке випробування за вказану кількість часу. Приміром, за енну кількість хвилин необхідно по черзі розгадати представлені у квест-кімнаті «ребуси», що зашифровані на стінах чи меблях. Перед цим їх варто самотужки знайти, а далі підбирати до них «ключики» - і в прямому, і в переносному сенсі. «Мозковий штурм» тут допомагає як ніколи: серед десятків можливих варіантів підійде один і саме він «перенесе» вас у інше завдання. Допомагає тут і кількість осіб. Так, у кімнаті-лабораторії своєрідного моргу було необхідно тримати стіл чотирьом учасникам і лише тоді загорілися всі необхідні кнопки-датчики. Так само і у «Пограбуванні по-кременчуцьки», де, щоб відкрити з два десятки шухляд у банкові, необхідне неабияке терпіння – якщо ви відвідаєте цю кімнату, скажімо, лише втрьох. Тож сюди варто йти гуртом, мінімум – чотирьом-п’ятьом учасникам. 

«Скарби ордену Тамплієрів», «Лабораторія», «Пограбування по-кременчуцьки», «Клініка» - і це не повний список наданих засновниками кімнат-лабіринтів.

Вчора Кременчуцька газета побувала у третій кімнаті, де за одну годину у своєрідному «банку» необхідно розгадати близько десятка послідовних завдань і, розкривши сейф, отримати гроші та інші скарби: воду та повітря.

Як пояснила адміністратор закладу, якщо не впоратися за годину, приїдуть полісмени. Звісно, останнє – це жарт, проте спрацьовані сигналізації вас трохи полякають та додають неабиякого азарту розгадувати загадки швидше.

Без перебільшень у похвалі, та вчора редакція Кременчуцької газети впоралася раніше зазначеного строку. І майже без підказок здобула скарби за 40 хвилин замість лімітованої години.

Натомість «Скарби орденів Тамплієрів» - квест-завдання з чотирьох кімнат «долали» довше. Але й завдань там у кілька разів більше. Успішність у кімнатах залежить і від навичок гри у таких кімнатах. У випадках складнощів можна брати підказку ведучого за допомогою рації.

Тож якщо ви прийдете з товаришами чи згуртованим колективом у такі кімнати – можете встановлювати свої рекорди.

 

 

Ліна Романченко

фото - із Quest-room "Адреналін" у Кременчуці

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться